Ana SayfaTürkiyeFB TV sunucusu Dilay Kemer neden öldü? Dilay Kemer kimdir?

FB TV sunucusu Dilay Kemer neden öldü? Dilay Kemer kimdir?

FB TV sunucusu Dilay Kemer neden öldü sorusunun cevabı büyük merak konusu? Henüz 32 yaşında hayatını kaybeden Dilay Kemer kimdir?

Trajik bir ölüm. Fenerbahçe TV’nin 32 yaşındaki sunucusu Dilay Kemer hayatını kaybetti. Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer neden öldü sorusu büyük merak konusu. İşte detaylar.

Fenerbahçe TV sunucsuu Dilay Kemer kimdi?

Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya’da doğdu. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu.2009 yılında kendine bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi. İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı.

İşte Fenerbahçe’nin başsağlığı mesajı…

Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Bir süredir de Fenerbahçe TV’de hem ana haberi hem de çeşitli programları sunuyordu.

Dilay Kemer neden öldü?

Uzun süredir kanser tedavisi gören Dilay Kemer hayatını kaybetti. Genç ve başarılı sunucu Dilay Kemer uzun süredir kanser tedavisi görüyordu, acı haberi bu sabah ailesi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri