Ana SayfaMagazinDiskalifiye olan MasterChef Uğur'un yerine kim gelecek? Furkan geri mi dönüyor?

Diskalifiye olan MasterChef Uğur’un yerine kim gelecek? Furkan geri mi dönüyor?

MasterChef Uğur yerine kim gelecek? Furkan geri mi dönüyor? Furkan, Uğur diskalifiye olunca MasterChef'e geri dönebilir mi merak konusu.

MasterChef Uğur’un yerine kim gelecek? Diskalifiye olması beklenen Uğur’un yerine Furkan mı gelecek? Önceki hafta elenerek son 8’e kalamayan Furkan’ın MasterChef’e dönmesi söz konusu mu merak konusu.

MasterChef günlerdir Uğur’un rencide edici twitter mesajlarını konuşuyor. Mesele o kadar büyüdü ki Acun Ilıcalı, Uğur’un MasterChef ile ilişiğinin kesildiğini duyurdu. Ancak hala eski programlar yayınlandığı için hala Uğur elenmemiş görünüyor. Uğur ne zaman elenecek merak konusu.

MasterChef Uğur’un yerine kim gelecek?

Önümüzdeki günlerde sosyal medyada yayınlanan hakaret içerikli mesajları nedeniyle elenmesi beklenen Uğur’un yerine kim gelecek. MasterChef’te şu an 8 isim yarışıyor. Onun ayrılışıyla 8 bozulacak. Bu durumda Uğur’un yerine elenen bir ismin geri dönmesi beklenebilir.

Uğur’un yerine kim gelecek sorusu için akla en yatkın sonuç, haksız şekilde elendiği konusunda fikir birliği oluşan Furkan. Furkan, Uğur diskalifiye olunca MasterChef’e geri dönebilir mi merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri