Ana SayfaTürkiye'Dışkıcı' Sevan Nişanyan Murat Paker'e kol kanat gerdi! Melis Alphan bu yüzsüzlük...

‘Dışkıcı’ Sevan Nişanyan Murat Paker’e kol kanat gerdi! Melis Alphan bu yüzsüzlük karşısında şaştı kaldı

Üniversitede doçentlik de yapan psikolog Murat Paker’in kendisine danışan hastasına cinsel saldırıda bulunmak suçlamasıyla hapis istemiyle yargılanması Melis Alphan’ı yeniden gündemde. Kaçak dilbilimci Sevan Nişanyan Melis Alphan’ın Murat Paker hakkında yaptığı habere içerlemiş görünüyor.

Melis Alphan, psikolog Murat Paker’in danışanına tacizde bulunduğu iddiasını gündeme getirerek büyük ses getiren bir habere imza atmıştı. Sevan Nişanyan, Alphan’ın haberine tepki gösterdi.

'Dışkıcı' Sevan Nişanyan Murat Paker'e kol kanat gerdi! Melis Alphan bu yüzsüzlük karşısında şaştı kaldı

Melis Alphan’ın Murat Paker ve taciz haberine Sevan Nişanyan’dan tepki

Tutuklu bulunduğu cezaevinden izinli olarak çıkan ve bir daha geri dönmeyen Sevan Nişan “Sekiz yıldır “terapi” adı verilen iç dökme seanslarına gidip mahreminizi paylaştığınız birinin, faraza, en kötü ihtimalle, size “yürümesi” yahut öpmeye kalkması, yahut çükünü çıkarıp göstermesinin vereceği net ZARAR nedir? Bir kariyer ve saygınlık için kırk küsur yıl emek vermiş birinin işini, mesleğini, hayatını, ailesini, insan ilişkilerini, itibarını bilerek, isteyerek, taammüden ve uzun vadeli ısrarla mahvetmenin vereceği ZARAR nedir? İlkinin cezası 4 yıl ise, ikincisinin cezasının EN AZINDAN idam olması gerekir. NOT: Sekiz değil beş yılmış, uçmuşum. İdam fenaymış, onu da bildirdiler sağ olsunlar.” diyerek Melis Alphan’ın psikolog Murat Paker hakkında yaptığı haberi eleştirdi. Sevan Nişan’a o dakikadan itibaren tepki yağdı.

Sevan Nişanyan’a tepki gösteren isimlerden biri de Murat Paker ve taciz haberini gündeme getiren Melis Alphan oldu.

Sevan Nişanyan neden tutuklanmıştı?

Sevan Nişanyan Şirince’de SİT alanındaki arazide iki kez mühürlenmesine rağmen ev yapması gerekçesiyle tutuklanmıştı. 

Nişanyan eşinin başına bir kavanoz dışkı dökmüştü

Sevan Nişanyan bundan yaklaşık 10 yıl önce, 2008 yılında eşi Müjde Nişanyan’ın başına kavanoz dolusu dışkı dökmüş bir isim. Nişanyan o dönemde feministlerin büyük tepkisiyle karşılaşmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz