Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm fragmanı izle! Yeni fragmanda Zeynep evlilik teklifini...

Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm fragmanı izle! Yeni fragmanda Zeynep evlilik teklifini kabul etti mi?

Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm fragman izle. Son bölüm için Zeynep sevgilisinin evlenme teklifine ne dedi? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle.

Yeni fragmanda Zeynep evlilik teklifini kabul etti mi? Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm fragman izle. Son bölüm için Zeynep sevgilisinin evlenme teklifine ne dedi? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle. Aynı zamanda bir psikolog olan Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılmış bir kitaptan esinlenilerek çekiliyor Doğduğun Ev Karedindir dizisi.

Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm fragman izle

Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde neler yaşandı? Dizinin yeni fragmanını izlemek isteyenler hem internette hem de sosyal medyada tanıtım videosu için araştırmalar başladı.

Özlem, Zeynep ve Nermin’le otururken Zeynep’e “Her ne kadar Nermin annenin yanında kalmış olsanda doğduğun ev senin kaderin olmuş” deyip onu aşağılayarak Barış’tan uzak durmasını söyler. Benal Mehdi’den boşanmak istediğini söylerken Mehdi tarafından odaya kitlenir.

Doğduğun ev kaderindir yeni fragman izle. 3 Mart akşamı TV8’de yayınlanan yeni bölüm sonrası Zeynep ile Barış’ın ilişkisinin nasıl şekilleneceği kafaları karıştırmaya başladı.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanında (yani 35. bölümde) Özlem, Zeynep ve Nermin’le otururken Zeynep’e “Her ne kadar Nermin annenin yanında kalmış olsanda doğduğun ev senin kaderin olmuş” diyerekona Barış’tan uzak durması istiyor. Benal ise Mehdi’den boşanmak istediğini söylüyor. Mehdi bu sözlere onu odaya kilitleyerek cevap veriyor.

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları

Gerçek bir yaşam hikayesinden alınan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer alıyor. Diziye sonradan Barış karakteriyle katılan Engin Öztürk de başrole dahil oldu. Dizi kadrosunda Senan Kara, Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu ve Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler var.

Doğduğun Ev Kaderindir yazarı

Aynı zamanda bir psikolog olan Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılmış bir kitaptan esinlenilerek çekiliyor Doğduğun Ev Karedindir dizisi.

Aynı zamanda senarist ve yönetmen olan Gülseren Budayıcıoğlu ve eşi kimdir son zamanlarda daha fazla merak edilmeye başlandı. Özellikle Kırmızı Oda dizisiyle büyük beğeni toplayan Gülseren Budayıcıoğlu’nun yeni projesi Camdaki Kız adını taşıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri