Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle. 10 Mart yeni tanıtım fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle. 10 Mart yeni tanıtım fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle. Yeni bölümde bir odaya kitlenen Benal’ın imdadına garip şekilde yine Zeynep yetişmişti. İşte 10 Mart Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı.

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle. Yeni bölümde bir odaya kitlenen Benal’ın imdadına garip şekilde yine Zeynep yetişmişti. İşte 10 Mart Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı. Yeni bölüm fragmanında Barış Zeynep’e anlattığı masalla gönülleri fethetti. Mehdi de artık yürüdüğü yolu değiştirme kararı aldı. Cezaevinde Cengiz’i ziyaret eden Mehdi hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm fragmanı izle

Ailesiyle arasına net sınırlar koymak konusunda büyük sıkıntılar yaşayan avukat Zeynep sonunda isteği öz saygısına kavuşabilecek mi? Kendi hayatını tam olarak düzene koyamamışken bir de Mehdi’nin eve kapattığı Benal’a yardıma koşan Zeynep’in barış ile evliliğe hazırlanması da heyecan yarattı.

Doğduğun Ev yeni bölüm fragmanında Zeynep’in Barış ile evliliğine bir veda gelmişti. Barış’ın ablası Özlem “Bu nikah kıyılamaz” diyerek Zeynep’e ültimatom vermişti. Bütün bu problemler, düğün olan sorunlar 36. Bölümde nasıl bir sonuca bağlanacak?

Dizinin son bölümünde Nermin, Barış ve Zeynep’in üzerine açılan ateş sonrası Mehdi’nin bu masumiyeti kanıtladı. Mehdi’nin hastaneye gitmesiyle durum karmaşık bir hal alıyor ve şartlı tahliyesi riske giriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri