Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanı izle yeni fragmanda Mehdi öldü mü?

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanı izle yeni fragmanda Mehdi öldü mü?

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanı izle. Son bölümde Mehdi vurularak ölmüştü. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı büyük merakla beklenmekte. Yeni fragman izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanı izle. Son bölümü çarşamba akşamı ekrana gelen ve Mehdi’nin ölümüyle sona eren o çarpıcı sahnenin ardından Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı büyük merakla beklenmekte. Yeni fragmanda asıl olarak yanıt aranan soru şu: Yeni fragmanda Mehdi öldü mü? Yani Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinen ayrıldı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanı izle

Kötü biri olan Cengiz ile bir türlü anlaşamayan Mehdi, Zeynep ve kızı kaçırılınca çılgına döner. Sadi’nin yardımı olmadan neredeyse tek başına çiftliği basarak Zeynep’i ve kızını kurtarmaya çalışıyor. Ancak son anda kurşunlara hedef olarak yere yığılıyor. Mehdi öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi diziden ayrıldı mı? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm fragmanında yer almayacak mı?

Zeynep bir kez daha suçluluk duygusuyla sınanıyor. Barış onu Mehdi ile ilgili düşüncelerden uzaklaştırsa da başarılı olamayacak. Barış Zeynep ile yurt dışına taşınmak istiyor. Zeynep artık yeni bölümde Barış’a olan aşkını sorgulamaya başlayacak.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni fragman: Mehdi öldü mü?

İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mehdi karakteri bu akşam silahların gölgesinde diziye veda ediyor. İnsanların onu yanlış anlamasını bir türlü engelleyemeyerek. Çatışmada kurşunlara hedef Mehdi hayatını kaybediyor. Ancak Zeynep’in hayatını kurtararak. Bu epik finalle Mehdi herkes için bir kahramana dönüşüyor. Peki İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı? Bu senaryo gereği yaşanan bir son muydu?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri