Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm fragmanı izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm...

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm fragmanı izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm fragmanı izle. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlanan dizinin bu akşam 38. Bölümü ekrana geldi. Dizi yine sevenlerinde tam not aldı.  Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm fragmanı izle. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlanan dizinin bu akşam 38. Bölümü ekrana geldi. Dizi yine sevenlerinde tam not aldı.  Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm fragmanı izle

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tv8’de çarşamba akşamları yeni bölümleri ile saat 20:00’da ekrana gelen, Demet Özdemir’in Zeynep, İbrahim Çelikkol’un Mehdi karakterleriyle başrolleri paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yapımcısı OGM Pictures.

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri