Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Diziden neden ayrıldı

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Diziden neden ayrıldı

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? İbrahim Çelikkol diziden ayrıldı mı ya da neden ayrıldı merak ediliyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? İbrahim Çelikkol diziden ayrıldı? Günler öncesinden iddia edilmişti bu akşam gerçekleşiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı işte detaylar.

İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mehdi karakteri bu akşam silahların gölgesinde heyecan dolu dakikalar yaşıyor.  Çatışmada kurşunlara hedef olan Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden öldü sorusu da kafaları kurcalamaya devam ediyor. İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı? Bu senaryo gereği yaşanan bir son muydu? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü sorusunun yanıtı merak konusu.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü?

Bu yıl ikinci sezonu ekranda olan ve bu akşam 37. Bölümüyle ekrana gelecek olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi vurularak ölüyor. Elbette bu son onun diziden ayrıldığı anlamına geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden öldü? Ya da Doğduğun Ev Kaderindir neden ölüyor neden diziden ayrılıyor soruları merakla araştırılıyor. Mehdi karakterini canlandıran Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol neden ayrıldı?

 

İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı?

Bu yıl ikinci sezonu ekranda olan ve TV( kanalında her çarşamba akşam saatlerinde yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde büyük bir değişim yaşanıyor. Demet Özdemir ile başrolü paylaşan İbrahim Çelikkol diziye vurularak veda ediyor. Peki bunun nedeni de, Çelikkol büyük reytingi olan diziden neden ayrılıyor?

  1. Aslında Engin Öztürk’ün diziye katılmasıyla senaryosunda köklü değişikliklere giden dizinin hikayesi de, olay örgüsü de giderek değişti. Artık dizi Demet Özdemir ile Engin Öztürk üzerine kurulmaya başladı. 
  2. Engin Öztürk’ün gelişi ve senaryodaki değişimle rol dağılımındaki payı azalan başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol bir başka başarılı projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Sonuç olarak Mehdi neden öldü Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol neden ayrılıyor sorularına verilen 2 farklı yanıt vardı. Dizinin bundan sonraki seyri Zeynep ile Barış’ın aşk hikayesi şeklinde ilerleyecek.

Son bölüm özeti

Mehdi mafyatik ilişkilerinden zararlı çıkar. Kızı Müjgan ve eski aşkı Zeynep’in hayatında endişe eden Mehdi, para aldığı mafya ile arası bozulunca büyük zorluk çeker.

Mafya Zeynep’in evine üzerinde “Mehdi’den sevgilerle” yazan bir tuğla fırlatır. Mehdi olayı sonradan öğrendi ve eve gider. Mafyayla yollarını ayırdığını söyleyen Mehdi, Barış’a “Zeynep’i sana emanet ediyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri