Ana SayfaMagazinDoğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni...

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her Çarşamba TV 8’de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam 43. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin sevenleri bölüm biter bitmez yeni bölüm fragmanını aratmaya başladı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle. Tüm detaylar haberimizde…

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2 sezondur ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir’in senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül’ün birlikte kaleme alıyor.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri