Ana SayfaMagazinDoğu 1. bölüm fragmanı izle! Doğu Demirkol'un yeni projesi: Doğu

Doğu 1. bölüm fragmanı izle! Doğu Demirkol’un yeni projesi: Doğu

Doğu 1. bölüm fragmanı izle! Doğu Demirkol'un BluTv için çektiği Doğu dizisinin fragmanı yayınlandı. İşte o merak edilen fragman!

Doğu 1. bölüm fragmanı izle! Doğu Demirkol’un BluTv için çektiği Doğu dizisinin fragmanı yayınlandı. İşte o merak edilen fragman!

Doğu 1. bölüm fragmanı izle

Doğu Demirkol, Doğu dizisinde bu kez hem oynuyor hem de yönetiyor. Doğu, ailesinin zoruyla istemediği bir bölümü okuyan ve üniversitedeki 7. yılını doldurmasıyla o bölümden hiç mezun olamayacağının sinyallerini açıkça veren zeki ama tembel Doğu’nun komedyen olma yolculuğunu konu alıyor.

Diziden yayınlanan ilk tanıtım, üniversitede geçen uzun yıllarının ardından mezun olamadan okuldan atılma tehlikesi yaşayan Doğu’nun çaresiz ve komik olan hayatından bir kesiti seyircilere sunuyor.

Doğu Demirkol, Murat Özsoy ile beraber kaleme aldığı projenin bir yandan başrolünde yer alırken bir yandan da yönetmen koltuğunda oturuyor. ‘Doğu, 31 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

7 yılda başarıyla bitirdiğin okulu bi’ bize de anlatır mısın Doğu? Ya da anlatma biz izleyelim. Doğu 31 Mart’ta BluTV’de.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri