Ana SayfaTürkiyeDoğu Perinçek-Pelikan ilişkisi deşifre oldu! Can Paker, Cemil Barlas, Perinçek ve Öcalan...

Doğu Perinçek-Pelikan ilişkisi deşifre oldu! Can Paker, Cemil Barlas, Perinçek ve Öcalan seviciliği… Her şey var

Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a FETÖ’nün siyasi ayağı diyen Perinçek de mi Pelikancıların oltasına geldi? Evet geldi! Cemil Barlas’ın yüzde sıfır bilmem kaç oy alan Doğu Perinçek’i en başarılı parti ilan etmesi, Vatan Partisi’nin gençlik kollarıyla boy boy fotoğraflar vermesi hala kayıtlarda.

Bir Pelikan uzmanı olarak tanımlanabilecek yazar Fatih Şahintürk, “Yok canım, Perinçek’in Pelikan’la ne ilgisi var, saçmalamayın…” notuyla 4 fotoğraf paylaştı.

1. Bu kolajdan ilki meczup Perinçek’in Gül, Davutoğlu ve Babacan’a FETÖ iftirası attığı Sputnik haberi.

2. İkincisi 24 Haziran seçim sonuçlarıyla ilgili. En azılı Pelikancılardan biri olan Cemil Barlas’ın 24 Haziran 2018 seçimlerinde yüzde 0.2 oy alan Doğu Perinçek’i seçimin galibi ilan ettiği o gerçek üstü tweet’ i var. 

3. Bu tweet’te Cemil Barlas’ın Vatan Partisi Gençlik Kolları ile çektirdiği fotoğraf var.

4. Ve büyük final. Perinçek’in eli kanlı terör örgütü PKK’nın lideri Abdullah Öcalan’ın ve onun teröristlerinin elini sıktığı epik fotoğraf.

Bütün bu fotoğrafların öznesi olan Doğu Perinçek bugün kalkmış Gül, Davutoğlu ve Babacan’a FETÖ’cü diyor. Belli ki Pelikan ağına Perinçek’i de düşürmüş!

Bugün Doğu Perinçek’i bile kendine bağlayacak kadar tehlikeli olan Pelikancılar kim mi? Akla gelen ilk isimlerden biri Can Paker. Aynı zamanda Cemil Barlas’ın dayısı. Canan Barlas’ın kardeşi. İşte Pelikan’ın beyin takımında yer alan Can Paker’in yaptığı onlarca Öcalan güzellemesinden sadece biri:

İşte Pelikan bildirisini yayan ilk kişilerden biri olan Mehmet Barlas’ın oğlu Cemil Barlas’ın Öcalan’a ‘milli’ dediği o tweeti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz