Ana SayfaMagazinDoğuş Çabakçor yeni sevgilisi kim? Begüm Yücel ile boşanan Doğuş Çabakçor sevgilisi...

Doğuş Çabakçor yeni sevgilisi kim? Begüm Yücel ile boşanan Doğuş Çabakçor sevgilisi ile poz verdi

Doğuş Çabakçor yeni sevgilisi kim? Begüm Yücel ile boşanan Doğuş Çabakçor sevgilisi ile poz verdi! Sanatçı Doğuş Çabakçor, 2 çocuğunun annesi Begüm Yücel ile boşandıktan sonra sevgilisi ile Dubai'ye tatile gitti. İşte Doğuş Çabakçor'un yeni sevgilisi!

Doğuş Çabakçor yeni sevgilisi kim? Begüm Yücel ile boşanan Doğuş Çabakçor sevgilisi ile poz verdi! Sanatçı Doğuş Çabakçor, 2 çocuğunun annesi Begüm Yücel ile boşandıktan sonra sevgilisi Asya Hocaoğlu ile Dubai’ye tatile gitti. İşte Doğuş Çabakçor’un yeni sevgilisi!

Doğuş Çabakçor yeni sevgilisi kim

Geçtiğimiz sezonda Doya Doya Moda’da ünlü isim Kemal Doğulu, jüri üyeliğinden ayrılmak zorunda kaldığını söylemiş ve gözyaşlarıyla programa veda etmişti. Doya Doya Moda programında Kemal Doğulu’nun jüriliğe veda etmesi üzerine yerine Doğuş Çabakçor geldi.

12 Mayıs 2012’de Babası Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları’nın başkanı olan Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile evlenen ve daha boşanan DJ Doğuş Kabakçor, sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden. Aslan ve Kaplan adında iki erkek çocuğuna sahip olan Doğuş Kabakçor, Begüm Yücel ile ani bir karar vererek boşandı.

34 yaşındaki Doğuş Çabakçor, boşandıktan her gün bir kadınla objektiflere yakalanıyordu. Daha sonra Doğuş Çabakçor, Dubai tatilinde bir fotoğraf paylaştı. Sevgilisi Asya Hocaoğlu ile poz veren Doğuş Çabakçor’a, “Begüm iyi ki senden boşandı”, “Begüm’ün asaleti başka” gibi yorumlar yapılmaya başlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri