Ana SayfaMagazinDoğuş'un son hali? Doğuş'un yeni halini görenler tanıyamadı

Doğuş’un son hali? Doğuş’un yeni halini görenler tanıyamadı

Doğuş'un son hali? Doğuş'un yeni halini görenler tanıyamadı! Ünlü şarkıcı Doğuş'un sosyal medyadaki fotoğraflarını görenler tanımakta güçlük çekti. İşte Doğuş'un gündem olan son hali!

Doğuş’un son hali? Doğuş’un yeni halini görenler tanıyamadı! Ünlü şarkıcı Doğuş’un sosyal medyadaki fotoğraflarını görenler tanımakta güçlük çekti. İşte Doğuş’un gündem olan son hali!

Doğuş’un son hali?

Uzun zamandır ailesi ile birlikte uzakta yaşamayı tercih eden Doğuş, sosyal medya hesabını ise sık kullanan isimlerden. Doğuş, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf karesi ile dikkatleri çekti. Beyazlayan saçları ve zayıflığı ile eski halinden eser kalmadığı görülen ünlü şarkıcının sağlık problemi yaşayıp yaşamadığı ise merak edilenler arasında.

‘Gamsız’ ve ‘Ben Sensiz Ne Yaparım?’ gibi hit parçaların bulunduğu albümü ile bir döneme damgasını vurmuş isim Doğuş, 2014 yılında Azeri sunucu Xosqedem Hidayetqizi ile hayatını birleştirdi ve bu evliliğinden iki oğulları dünyaya gelmişti.

Görenler tanımakta güçlük çekti

Azeri sunucu ile evliliğinde dünyaya gelen Arda ve Arın ile birlikte gözlerden uzakta mutlu bir yaşam süren Doğuş, sosyal medya hesabından bir fotoğraf karesine yer verdi. Fotoğrafında iki çocuğu ile birlikte poz veren ünlü şarkıcının değişimi görenleri şaşırttı. Beyazlaşmış saçları ve değişen yüzüyle eski halinden eser kalamayan Doğuş’un bu halleri sosyal medyada gündem oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri