Ana SayfaTürkiyeDoktor Rümeysa Berin Şen'in geçirdiği kazanın ardından Davutoğlu'ndan dikkat çeken mesaj: 36...

Doktor Rümeysa Berin Şen’in geçirdiği kazanın ardından Davutoğlu’ndan dikkat çeken mesaj: 36 saat nöbet olamaz

Görevde geçen 36 saatlik nöbetin ardından trafik kazasında hayatını kaybeden doktor Rümeysa Berin Şen için bir mesaj yayınlayan Davutoğlu, “36 saatlik nöbet insani değildir” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu’nun Twitter üzerinden, 36 saatlik nöbetten dönerken kaza geçirip hayatını kaybeden Dr. Rümeysa Berin Şen için yayınladığı taziye mesajını alıntıladı ve sağlık çalışanlarının çalışma koşullarına dikkat çekti. Davutoğlu, “36 saatlik nöbet insani değildir” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Dr. Sare Davutoğlu, geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Dr. Rümeysa Berin Şen için dün akşam Twitter hesabından bir taziye mesajı yayınladı.

Sare Davutoğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Geçirdiği trafik kazasında vefat eden Ankara Şehir Hastanesi Kadın Doğum Kliniği Asistanı Dr. Rümeysa Berin Şen’e Allah’tan rahmet; kederli ailesi ve mesai arkadaşlarına sabırlar dilerim.”

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, eşinin o taziye mesajını alıntılayarak, Dr. Şen’in 36 saatlik nöbetten dönerken kaza geçirmesine dikkat çekti ve sağlık çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini vurguladı.

Gelecek Partisi liderinin paylaşımı şu şekilde:

“36 saatlik nöbet, insani değildir. Sağlık çalışanlarımızın çalışma şartları düzeltilmelidir. Canlarımızı emanet ettiklerimizin canlarını korumak, hepimiz için ahlaki bir sorumluluktur!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri