Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda All Star 14 Haziran kim birinci oldu? 14 Haziran...

Doya Doya Moda All Star 14 Haziran kim birinci oldu? 14 Haziran puan durumu ne

Doya Doya Moda All Star 14 Haziran kim birinci oldu? 14 Haziran puan durumu ne? TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda All Star'da günün birincisi ve puan durumu oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde!

Doya Doya Moda All Star 14 Haziran kim birinci oldu? 14 Haziran puan durumu ne? TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda All Star’da günün birincisi ve puan durumu oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde!

Doya Doya Moda All Star 14 Haziran kim birinci oldu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda All Star’da günler birbirinden heyecanlı geçmeye devam ediyor. Doya Doya Moda son bölümde neler oldu ve Doya Doya Moda All Star 14 Haziran 2021 kim elendi? sorusu merak konusu oldu. Doya Doya Moda All Star 14 Haziran puan durumu henüz belli oldu.

Tarzları ile adından söz ettiren ardından da All Star’a katılma hakkı kazanan 6 kadının yarıştığı programda kimin gün birinci olduğu merak edildi. Bugün Doya Doya Moda All Star’da bugünkü konsepti en doğru uygulayan ve en yüksek puanı alan isimler merak ediliyor! Peki, 14 Haziran Doya Doya Moda’da kim elendi? 14 Haziran Doya Doya Moda’ya kim veda etti? Doya Doya Moda kim kazandı? gibi soruların cevabı haberimizde.

13.30’da TV8 ekranlarında yayınlanan moda programında Parlak Ton Şıklığı konsepti ile jüriden en yükse 20 puanı alarak Emel birinci olurken, en düşün 13 puan ile Özde günün sonuncusu oldu.

14 HAZİRAN 2021 PUAN DURUMU

Ferdanur: 19

Betül: 15

Emel: 20

Su: 15

Rabia: 19

Özde: 13

Birben: 15

GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Jüriden tam puan alan Emel, cuma gününde olduğu gibi Pazartesi gününün de birincisi seçildi. Parlak Ton Şıklığı konseptinde 20 puan ile Emel günün birincisi oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri