Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda All Star 21 Mayıs kim birinci oldu? Doya Doya...

Doya Doya Moda All Star 21 Mayıs kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kim elendi

Doya Doya Moda All Star 21 Mayıs kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kim elendi?  TV8 ekranlarının büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda All Star yarışmacılarında cuma günü büyük bir heyecan oluyor. Doya Doya Moda All Star'da birinci olan ve elenen isim!

Doya Doya Moda All Star 21 Mayıs kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star kim elendi?  TV8 ekranlarının büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda All Star yarışmacılarında cuma günü büyük bir heyecan oluyor. Doya Doya Moda All Star’da birinci olan ve elenen isim!

Doya Doya Moda All Star 21 Mayıs kim birinci oldu

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda’da bu sezon yarışmacıların en iyileri yarışıyor. All Star olarak devam eden programda bu hafta kimin birinci olduğu ve elendiği merak edilmeye başlandı.

21 Mayıs Doya Doya Moda haftanın birincisi cuma günü verilen puanların oluşturduğu genel tablo ile belirlendi. Betül, jüri üyelerine bir kaç yarışmacının adını vererek kendisine bu isimler tarafından bir kumpas kurulduğunu ve onlara ceza verilmesini istediğini söyledi.

Doya Doya Moda’da perşembe günü yarışmacılar, Yazlık Mekanda Yazlık Davet konseptinde birbirleri ile kıran kırana yarıştılar. Perşembe gününün birincisi Özde Karacan olurken, sonuncu isim ise 7 puan ile Birben Coşkun oldu. Doya Doya Moda All Star’da bir haftanın finali heyecanı daha yaşandı. 21 Mayıs’ta ekranda olan yeni bölümde yarışmacılar jüri üyelerinden en yüksek puanı alabilmek için yarıştılar.

Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs puan durumunun tamamı ise şöyle:

  • Özde Karacan 20
  • Emel Başkan 13
  • Su Baher 18
  • Betül Böçkün 19
  • Ferdanur Başaran 14
  • Birben Coşkun 7
  • Rabia Ağca 12

21 Mayıs Doya Doya Moda Kim Elendi?

Doya Doya Moda All Star’da bir haftanın finali heyecanı daha yaşandı. 21 Mayıs’ta ekranda olan yeni bölümde yarışmacılar jüri üyelerinden en yüksek puanı alabilmek için yarıştılar. Yarışmanın sonucu şimdilik belli olmadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri