Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında,...

Doya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında, instagram hesabı ne, nereli?

Doya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında, instagram hesabı ne, nereli? Tv8 ekranlarının büyük beden stil yarışmasında "Bu sezon Birben Coşkun rüzgarı esecek" diye cesur bir giriş yapan Birben Coşkun'un kim olduğunu merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında, instagram hesabı ne, nereli? Tv8 ekranlarının büyük beden stil yarışmasında “Bu sezon Birben Coşkun rüzgarı esecek” diye cesur bir giriş yapan Birben Coşkun’un kim olduğunu merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir?

Tv8 ekranlarının büyük beden stil yarışmasında “Bu sezon Birben Coşkun rüzgarı esecek” diye cesur bir giriş yapan Birben Coşkun’un kim olduğunu merak edildi. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Doya Doya Moda’da All Star heyecanı yaşanıyor. İşte o heyecanı yaşayan bir yarışmacı da Birben Coşkun. Birben Coşkun’un kim olduğu ise haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Birben Coşkun kimdir?

Dilan Birben Coşkun 1997 İzmir doğumludur. 24 yaşında olan Dilan Birben Coşkun 1.74 boyundadır. İzmir’de doğup büyüyen Birben Coşkun, işletmecilik mesleği yapmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan yarışmacı, işletmecilik yapmaya ve organizasyonla işleriyle ilgilenmeye devam ediyor. Aynı zamanda bir butik ve bir de pastane sahibidir. Geçen sezon Pastacı olma hikayesini anlatan Birben Coşkun, izleyenlere duygusal anlar yaşatmıştı.

Geçtiğimiz sezon Doya Doya Moda programı tanıtımında kendisini anlatan yarışmacı, “Benim için moda, insanın kendini ve vücudunu en iyi şekilde tanıyıp ifade edebilmesidir. Benim için olmazsa olmaz parçalar basenlerimi kapatan uzun ceketler” şeklinde konuşmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri