Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda All Star Özde Karacan kimdir? Özde Karacan kaç yaşında,...

Doya Doya Moda All Star Özde Karacan kimdir? Özde Karacan kaç yaşında, kaç beden, instagram hesabı ne

Doya Doya Moda All Star Özde Karacan kimdir? Özde Karacan kaç yaşında, kaç beden, instagram hesabı ne? Doya Doya Moda yarışmasında tarzının beğenilmesi ile All Stara'a da katılmaya hak kazanan iddialı yarışmacı Özde Karacan'ın kim olduğu  sosyal medyada oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Özde Karacan kimdir? Özde Karacan kaç yaşında, kaç beden, instagram hesabı ne? Doya Doya Moda yarışmasında tarzının beğenilmesi ile All Stara’a da katılmaya hak kazanan iddialı yarışmacı Özde Karacan’ın kim olduğu  sosyal medyada oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Özde Karacan kimdir?

Özde Karacan kaç yaşında, kaç beden, instagram hesabı ne? Doya Doya Moda yarışmasında tarzının beğenilmesi üzere All Stara’a da katılan iddialı yarışmacı Özde Karacan oldukça merak edildi. Birinci sezon ve ikinci sezondan yarışmacıların olduğu programda Özde Karacan da kadrodaki yerini aldı.

Özde Karacan kimdir?

Yarışmaya Mersin’den katılan Özde Karacan, 28 yaşındadır. Takı ve Aksesuar satışı yaptığı bir dükkanı olan Karacan, ilk sezonunda katıldığı Doya Doya Moda’da kısa süre kalmasına rağmen adından söz ettirmişti.

Giyim tarzı ile jüri üyelerinin dikkatini çeken Karacan ‘haftanın birincisi olarak genç kızlara modayı öğreteceğim’ sloganı ile iddialı bir yarışmacı olduğunu göstermişti. Yarışmada iddiasının sürdürmeye devam eden Özde Karacan birinciliğe oynayacak gibi duruyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri