Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir? Rümeysa Buyuran kaç yaşında,...

Doya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir? Rümeysa Buyuran kaç yaşında, nereli, instagram hesabı ne

Doya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir? Rümeysa Buyuran kaç yaşında, nereli, instagram hesabı ne? Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Doya Doya Moda'da All Star heyecanı yaşanıyor. Birinci ve ikinci sezon yarışmacılarından oluşan Doya Doya Moda All Star yarışmacısı Rümeysa Buyuran oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir? Rümeysa Buyuran kaç yaşında, nereli, instagram hesabı ne? Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Doya Doya Moda’da All Star heyecanı yaşanıyor. Birinci ve ikinci sezon yarışmacılarından oluşan Doya Doya Moda All Star yarışmacısı Rümeysa Buyuran oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde.

Doya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen programı Doya Doya Moda’da All Star heyecanı yaşanıyor. Birinci ve ikinci sezon yarışmacılarından oluşan Doya Doya Moda All Star yarışmacısı Rümeysa Buyuran oldukça merak edildi.

Doya Doya Moda All Star Rümeysa Buyuran kimdir?

Doya Doya Moda’nın 2. sezon yarışmacılarından olan Rümeysa Buyuran, aslen Rizelidir. 22 yaşında olan yarışmacı, 1.68 boyunda ve 95 kilodur. Rümeysa Buyuran, 46 beden giymektedir. Giyim tarzına çok güvendiğini söyleyen yarışmacı, önceki sezonda “Bulunduğum yerde dikkat çekmeyi severim. Çünkü kendime güveniyorum. Herkes bana baksın istiyorum. Rakiplerim tabii ki benden korkmalı” diyerek iddialı bir giriş yapmıştı.

Rümeysa Buyuran, şimdi de Doya Doya Moda All Star’da yarışacak yarışmacılar arasında yer alıyor. Rümeysa Buyuran’ın instagram hesabı; @rumeysaabuyurann

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri