Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda Elif kimdir? Instagram adresi ne? Nerede doğdu, kaç yaşında?

Doya Doya Moda Elif kimdir? Instagram adresi ne? Nerede doğdu, kaç yaşında?

Doya Doya Moda Elif kimdir? Doya Doya Moda Elif kaç kaç yaşında, nereli? Instagram adresi ne? Doya Doya Moda Elif kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Doya Doya Moda Elif kimdir? Bu hafta jüriden tam not alan Elif başarısını perşembe günü de sürdürdü. Elbisesinin pastel tonlarındaki rengi, saçları, makyajı jüri üyelerinden tam not aldı. Doya Doya Moda Elif kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor, araştırılıyor. Doya Doya Moda Elif kaç kaç yaşında, nereli? Instagram adresi ne?

TV8 ekranlarında yayınlana Doya Doya Moda’nın iddialı ismi Elif bugün jüri üyelerinden yıldızlı beşler aldı. Toplamda 20 puan toplayan Elif hafta boyunca da kombinleriyle övgü kazandı.

Doya Doya Moda Elif kimdir?

Geçen ayın 15’inde yarışmaya katılan Elif Nil 24 yaşında. Moda yarışmasının genç isimlerinden biri olan Elif grafik tasarım öğrencisi. Ağrı’da doğan Doya Doya Moda yarışmacısı Elif İstanbul’da yaşıyor.  

11 Mart Perşembe günü jüriden yıldızlı 5 almayı başaran ve 20 puana ulaşan Elif’in bu haftanın birinci olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Doya Doya Moda Elif Instagram adresi

Yaklaşık 13 bin takipçisi olan ve katıldığı moda programıyla hayran kitlesini daha da genişleten Elif’in paylaşımları Doya Doya Moda yarışmasından oluyor genellikle.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri