Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda erkekler neden yok? Bugün Doya Doya Moda kim birinci...

Doya Doya Moda erkekler neden yok? Bugün Doya Doya Moda kim birinci oldu, puanlama sırası

Doya Doya Moda erkekler neden yok? Bugün Doya Doya Moda kim birinci oldu, puanlama sırası belli oldu. Doya Doya Moda'nın erkekleri neden yok?

Doya Doya Moda erkekler neden yok? Bugün Doya Doya Moda kim birinci oldu, puanlama sırası belli oldu. Erkeklerin pazartesi gününden beri ekrana çıkmaması format değişkiliğini akıllara getirdi. Doya Doya Moda yarışmasında erkekler neden yok merak ediliyor. Format mı değişti, erkekler geri dönecek mi? Bugün kim birinci oldu merak konusu.

Doya Doya Moda erkekler neden yok?

Doya Doya Moda yarışmasından erkekler neden ayrıldı? Bu soruya yarışmanın ünlü jüri üyesi Seray Sever 19 Şubat Cuma günü şu sözlerle yanıt verdi:

“Programda erkek modasına dair çok şey konuştuk ve izleyicilerimiz sizden çok şey öğrendiler. Harika bir renktiniz programımızda. Pazartesi itibariyle 7 kız yarışmamızla programa devam ediyoruz.”

4 jüri üyesi 7 kadın yarışmacı ile başlayan büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda sonrasında 7 erkeği yarışmaya dahil etmiş ve yarışmacı sayısı 14’e çıkmıştı. Bu şekilde ikinci sezonuna devam eden büyük beden moda yarışması yeniden eski haline döndü.

Doya Doya Moda yarışmasında bir format değişikliği yaşandı. Erkekler artık yarışmayacak. Bu yıl TV 8 ekranlarında ikinci sezonu yayınlanan yarışma ilk haliyle devam edecek. Yani jüri üyeleri 7 kadın yarışmacıyı her gün değerlendirecek. Her gün bir birinci çıkacak. Puanlar toplanacak ve her cuma günü haftanın birincisi seçilecek.

Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu? 23 Şubat Salı

22 Şubat Pazartesi günü 7 kadın yarışmacı en güzel konsepti oluşturmak için kıyasıya yarıştı. Günün birincisi ise 16 puanla Özde oldu.

  1. Rabia: 11
  2. Özde:16
  3. Rüya: 11
  4. Elif: 16
  5. Birben: 10
  6. Ceren: 15
  7. Ayça: 9

Doya Doya Moda jüri üyeleri

Hafta içi her gün öğlen saatlerinde ekrana gelen büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda’da Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, İvana Sert ve Uğurkan Erez jüri üyeliği yapıyor.

Doya Doya Moda büyük ödülü nedir?

Ünlü moda yarışmasında her sezon büyük ödüller dağıtılıyor. Haftalık birincilerin dışında sezonda ilk üçe çeşitli ödüller veriliyor. Doya Doya Moda yarışmasının büyük ödülünde birinciye 50 bin lira nakit para ödülü var. İkinci isme 25 bin lira değerinde bir kolye. Yarışmada üçüncü olan isim 10 bin lira değerinde bir cep telefonu kazanacak.

Doya Doya Moda Ceren Keskin kimdir?

Doya Doya moda yarışmasında geçen hafta birinci olarak kolye sayısını 6’ya çıkaran Ceren Keskin büyük bir başarı kaydetti. Doya Moda Moda yarışmasının iddialı ismi Ceren Keskin kimdir? Yarışmaya İzmir’den katıldı Ceren Keskin. Sivil havacılı mezunu olan Ceren mesleğini sadece bir yıl süreyle yaptı. Doya Doya Moda’nın genç ismi Ceren Keskin sadece 22 yaşında.

Doya Doya moda Özde neden yok? Neden ayrıldı?

Doya Doya Moda yarışmasının ilk sezonunda adından en çok söz ettiren yarışmacısı şüphesiz Özde olmuştu. Geçen yıl 28 yaşındaki Özde Karacan hem enerjisi hem de giyinme zevkiyle yarışmaya damga vurmuştu. Ancak Özde Karacan’ın da Doya doya Moda’dan ayrılığı çok konuşulmuştu. Peki Özde Karacan Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı?

İlk sezonda da yarışan Özde Karacan yarışma kadrosuna ikinci sezon için de dahil olmuştu.
Yarışmadan elenmeden ayrılan Özde Karacan, mide ameliyatı oldu ve bu nedenle evde istirahat edebilmek için ünlü moda yarışmasına veda etmişti.

Doya Doya Moda nerede alışveriş yapılıyor?

Doya Doya Moda nerede alışveriş yapılıyor sorusu belki de bu moda yarışması hakkına yanıtı en çok merak edilen soru. Ancak bunun net bir yanıtı yok. Çünkü yarışmacılar her hafta bir semti konsept olarak seçiyor. Dolayısıyla Pendik’ten Beşiktaş’a, Bakırköy’den Fatih’e kadar değişen onlarca semtte yarışmacılar alışverişlerini yapabiliyor.

Doya Doya Moda’nın yeni jürisi kim?

Programın konseptini tasarlayan kişi aslında Kemal Doğulu. Aynı zamanda başarılı bir saç tasarımcısı olan, müzikle de içli dışlı olan Kemal Doğulu programın ilk üç jürisi arasındaydı. Ancak başka projeler için yaklaşık 3 ay önce programı bıraktı. Onun yerine adını İşte Benim Stlim yarışmasıyla duyuran İvana Sert katıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri