Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda İvana Sert neden yok? İvana Sert yarışmayı neden bıraktı?

Doya Doya Moda İvana Sert neden yok? İvana Sert yarışmayı neden bıraktı?

Geçen hafta format değişikliğine giden Doya Doya Moda yarışmasında İvana Sert neden ekranda değil merak konusu oldu. Doya Doya Moda İvana Sert neden yok?

Geçen hafta format değişikliğine giden Doya Doya Moda yarışmasında İvana Sert neden ekranda değil merak konusu oldu. Doya Doya Moda İvana Sert neden yok?

Doya Doya Moda İvana Sert neden yok

Bu yıl üçüncü sezonunu geçiren TV 8 ekranlarının büyük beden moda yarışması çarpıcı bir gelişmeyle gündemde. Jüri kadrosuna bu sezon katılan İvana Sert Doya Doya Moda yarışmasından ayrıldı. Onun yerine kadroya ünlü modacı Umut Eker dahil oldu. Bu ayrılın nedeniyse akıllarda soru işareti bıraktı.

Reyting raporlarında yapımcının beklentilerini karşılayamayan ünlü omda yarışması iki hafta bir ay önce format değiştirmiş ve erkek yarışmacıları evlerine göndermişti. Bu yenilik de yeterli olmayınca bu kez yarışma aniden sona erdi ve Doya Doya Moda All Star olarak yoluna devam etti. All Star formatının ikinci haftasında İvana Sert yarışmaya veda etti. Bunun nedeni düşük gelen reytingler mi yoksa kan değişikliği ihtiyacı mı merak konusu.

Umut Eker’den ilk mesaj

22 Mart Pazartesi yayınlanan ilk bölümde İvana Sert yerine ünlü modacı Umut eker vardı. Eker bu değişikliğin haberini ilk önce Instagram hesabından paylaşmıştı. 200 binden fazla takipçisi olan Umut Eker, “Pazartesiye hazır mısınız TV 8 ekranlarında artık ben de varım” diyerek programın yeni jüri üyesi olacağını ilan etmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri