Ana SayfaMagazinDoya Doya Moda Özde Instagram hesabı ne? Özde Karacan kimdir?

Doya Doya Moda Özde Instagram hesabı ne? Özde Karacan kimdir?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde kimdir? Büyük beden yarışması Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Özde Karacan Instagram hesabı ne? Özde kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde kimdir? Doya Doya Moda Özde Instagram hesabı ne? Bugün kombiniyle tam not alan Özde Karacan’ın Instagram hesabı da büyük merak konusu. Büyük beden yarışması Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Özde Karacan için Instagram hesabı da büyük merak konusu. İşte Doya Doya Moda Özde kimdir, yaşı kaç sorularının yanıtı.

Bugün podyumda harika bir kombinle boy gösteren Özde Karacan ayakkabı için 80 lira harcadı. Elbisesine elbise 150 lira, küpe ve bilekliğe 50 lira verdi.

Doya Doya Moda Özde kimdir?

Özde Karacan kimdir? Özde Karacan hakkında bilgiler hakkında yeni gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Hemen 1 Eylül 2020 Salı tarihli haberimizi okuyarak, Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Özde Karacan kimdir? ile ilgili güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

28 yaşında olan Karacan Mersin’den yarışmaya katılmaktadır. Takı ve Aksesuar işleri ile uğraştığı bir dükkanı olan Karacan Giyim tarzı ile jüri üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Özde Karacan yarışmaya genç kızlara modayı öğreteceğim sözleriyle iddialı şekilde dahil oldu. Bir mide operasyonu geçiren Özde nisan ayından beri programa ara vermişti. Geçen hafta yeniden Doya Doya Moda yarışmasına katıldı.

Özde Karacan Instagram hesabı

Bugün hem makyajı hem de saçıyla Kemal Doğulu’dan tam not olan Özde’nin Instagram hesabı da büyük merak konusuydu. İşte Özde Karacan’ın Instagram hesabı ve Instagram fotoğrafları.

Doya Doya Moda Özde’nin 3 Eylül Perşembe performansı

Bugün yaptığı açıklamada Birben için “Bükemediğim bileği öperim. Bir daha da kimseyle iddiaya girmem. Stres yapıyorum. Bundan sonra kombinlerime odaklanıp buraya gelirim” dedi.
Bundan sonra yarışmaya odaklanacağı, kombinlerine konsantre olacağını söyleyen Özde büyük laflar etmeyeceğini belirtti.

Ayakkabı 80 lira elbise 150 lira, küpe ve bilekliğe 50 lira verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri