Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kimdir? Kaç beden? Kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmasının en çılgın ismi Emel Başkan kimdir? Yarışmada sivri dili ve yüksek enerjisiyle dikkatleri çeken Emel Başkan için en çok sorular soru ‘kimdir’ oldu.

Emel Başkan kimdir? Yarışmanın en tartışmalı ismi olan Emel Başkan yaç yaşında ve kaç beden giyiyor? İşte bütün soruların cevapları.

Doya Doya Moda Emel Başkan kimdir?

Emel Başkan yarışmanın en ağır isimlerinden. 30 yaşında ve Konyalı. Evli olan Emel Başkan 85 kilo ve 46 beden. Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu belirterek rakiplerine hiç şans tanımadı.

Cuma günü kaç puan aldı?

Kim elendi sorusunun yanıt bulacağı Cuma gününde Emel Başkan jürilerden şu puanları aldı:

Banu Noyan 8 puan verdi

Kemal Doğulu 6 puan verdi

Uğurkan Erez 3 puan verdi

Gülşah Saraçoğlu 7 puan verdi

Doya Doya Moda yarışması hakkında bilgi

Türk televizyonlarda bir ilke imza atacak olan Doya Doya Moda, tüm zamanların en büyük moda kapışmasına sahne olacak. Tarzlarını konuşturmaya hazırlanan 42 beden ve üzeri 7 stil tutkunu yarışmacı, Doya Doya Moda’da kazanan isim olmak için mücadele verecek. Peki Doya Doya Moda yarışmacıları kim? 

42 beden ve üstü stil düşkünü 7 genç kadın Doya Doya Moda adlı yarışmada kozlarını paylaşıyor. Her gün belirli bir bütçeyle alışverişe çıkıp o alışverişten en şık, en tarz şekilde dönmeye çalışıyor. Doya Doya Moda yarışmacıları kimler işte cevabı.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment