Ana SayfaTürkiyeDün hedef göstermişti! Ersoy Dede az önce utanmadan Cem Yılmaz tweet’i paylaştı

Dün hedef göstermişti! Ersoy Dede az önce utanmadan Cem Yılmaz tweet’i paylaştı

Belki de yerel seçim döneminde Ekrem İmamoğlu’na destek olduğu için iktidar medyasıyla Cem Yılmaz’ın arası bir süredir limonu. Ekrem İmamoğlu diyoruz çünkü Ersoy Dede ve benzerlerinin bir komedyene nefret duymalarını açıklayabilecek başka bir neden gelmiyor insanın aklına.

Deprem öncesi ortada hiçbir neden yokken Cem Yılmaz’ı hedef alan “Gene mi gitmemişler bunun filmine” diyerek aklınca Türk sinemasına katkıda bulunmak için çabalayan birinin emeğini küçümseyen, dalga geçen Ersoy Dede, bugün de utanmadan bir Cem Yılmaz tweet’ini paylaştı.

Cem Yılmaz’ın neden bir deprem tweet’i atmadığı tartışılırken meseleye Hasan Kaçan açıklık getirdi. Cem Yılmaz’ı linç etmenin gereksiz olduğunu belirten şu tweet’i paylaştı:

Cem Yılmaz’a saldırmanın manasızlığını anlatan bu tweet’i paylaşan isimlerden biri de Ersoy Dede oldu. Dede bir kez daha yaşadığı çelişkilerle bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti.

Bugün Cem Yılmaz’ın linç edilmesini kınayan Ersoy Dede, depremden kısa süre önce bizzat kendisi Cem Yılmaz’ın filmlerinin protesto edilmesi için ön ayak olmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri