Ana SayfaMagazinDuygu Özaslan düğün tarihini açıkladı! Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ne zaman...

Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı! Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ne zaman evleniyor?

Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı! Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ne zaman evleniyor? Can Maxim Mutaf ile 1,5 yıldır aşk yaşayan Duygu Özaslan evlilik yolunda ilk adımı attı. Ne zaman evleneceği merak edilen Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı.

Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı! Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ne zaman evleniyor? Can Maxim Mutaf ile 1 yıldır aşk yaşayan Duygu Özaslan evlilik yolunda ilk adımı attı. Ne zaman evleneceği merak edilen Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı.

Duygu Özaslan düğün tarihini açıkladı

Can Mutaf, tanışma yıl dönümlerinde sevgilisini yemeğe götürdü. Can Mutaf, yemek sonrası sürpriz evlilik teklifiyle Özaslan’ı şoke etti.

Mutlu bir beraberlik yaşayan çift aşkını nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. Can Maxim Mutaf’ın evlilik teklifine “Evet” yanıtını veren Özaslan, mutluluğunu 2 milyon takipçisiyle paylaştı.

Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ne zaman evleniyor

Birinci yıl dönümünde evlilik teklifi alan Özaslan, hazırlıkların yıl dönümleri için yapıldığını düşündüğünü bu yüzden evililik teklifine çok şaşırdığını söyledi. Evlilik teklifinin hayal ettiği gibi gerçekleştiğini söyleyen Özaslan, gelecek yaz aileler arasında sade bir törenle evlenmeyi düşündüklerini söyledi.

Yakın zamanda babasını kaybeden Youtuber Duygu Özaslan’ın acı gününde Can Maxim Mutaf sevgilisini bir an olsun yalnız bırakmamıştı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri