Ana SayfaMagazinDuygu Özaslan evleniyor mu? Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ile evlilik yolunda!

Duygu Özaslan evleniyor mu? Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ile evlilik yolunda!

Duygu Özaslan evleniyor mu? Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ile evlilik yolunda.Can Maxim Mutaf ile 1,5 yıldır aşk yaşayan Duygu Özaslan evlilik yolunda ilk adımı attı. Sevgilisi Can Maxim Mutaf'ın evlilik teklifini kabul eden Özaslan, 'Evet dedim' sözleriyle mutlu haberi takipçileriyle paylaştı.

Duygu Özaslan evleniyor mu? Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ile evlilik yolunda.Can Maxim Mutaf ile 1,5 yıldır aşk yaşayan Duygu Özaslan evlilik yolunda ilk adımı attı. Sevgilisi Can Maxim Mutaf’ın evlilik teklifini kabul eden Özaslan, ‘Evet dedim’ sözleriyle mutlu haberi takipçileriyle paylaştı.

Duygu Özaslan evleniyor mu

Can Mutaf, tanışma yıl dönümlerinde sevgilisini yemeğe götürdü. Can Mutaf, yemek sonrası sürpriz evlilik teklifiyle Özaslan’ı şoke etti.

Duygu Özaslan, Can Maxim Mutaf ile tanışmalarını şu sözlerle anlatmıştı; “Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız ‘Biri var, senden çok hoşlanıyor’ dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. ‘Ya çirkindir ya da salaktır’ dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk”

 

Duygu Özaslan Can Maxim Mutaf ile evlilik yolunda

Yakın zamanda babasını kaybeden Youtuber Duygu Özaslan’ın acı gününde Can Maxim Mutaf sevgilisini bir an olsun yalnız bırakmamıştı.

Mutlu bir beraberlik yaşayan çift aşkını nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. Can Maxim Mutaf’ın evlilik teklifine “Evet” yanıtını veren Özaslan, mutluluğunu 2 milyon takipçisiyle paylaştı.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri