Ana SayfaMagazinDuygu Özaslan'ın babası öldü! Duygu Özaslan açıklama yaptı mı?

Duygu Özaslan’ın babası öldü! Duygu Özaslan açıklama yaptı mı?

Duygu Özaslan'ın babası öldü! Duygu Özaslan açıklama yaptı mı? Sosyal medyada konuşulan iddialar doğru çıktı. Ünlü fenomen Duygu Özaslan'ın babası dün gece vefat etti.

Duygu Özaslan’ın babası öldü! Duygu Özaslan açıklama yaptı mı? Sosyal medyada konuşulan iddialar doğru çıktı. Ünlü fenomen Duygu Özaslan’ın babası dün gece vefat etti.

Duygu Özaslan’ın babası öldü

Dün geceden itibaren paylaşım yapmayan Ünlü fenomenin babasının öldüğü iddia edilmişti. Duygu Özaslan’ın babasının geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği haberi sosyal medyada hızla yayıldı.

Duygu Özaslan 2019 yılında Youtube kanalında babasıyla çektiği bir video paylaştı. Videoda babası Duygu Özaslan’a makyaj yaptı. Takipçileri tarafından çok beğenilen videoya “keşke benim babam olsa” yorumları yapıldı.

Duygu Özaslan açıklama yaptı mı

Gün boyu sosyal medya da konuşulan haber belirsizliğini korurken Duygu Özaslan’dan beklenen açıklama geldi. İnstagram hesabının hikaye kısmından bir açıklama yapan Özaslan: “Dün gece babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı hala inanamıyoruz.” sözleriyle haberi doğruladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri