Ana SayfaMagazinEbru Gündeş Hadise açıklaması! Ebru Gündeş Hadise Rezza Zarrab aşk iddialarına ne...

Ebru Gündeş Hadise açıklaması! Ebru Gündeş Hadise Rezza Zarrab aşk iddialarına ne dedi?

Ebru Gündeş Hadise açıklaması! Ebru Gündeş Hadise Rezza Zarrab aşk iddialarına ne dedi? Ebru Gündeş dün akşam çıktığı sahnede suskunluğunu bozdu. Ebru Gündeş, Hadise Rezza Zarab aşk iddialarına cevap verdi.

Ebru Gündeş Hadise açıklaması! Ebru Gündeş Hadise Rezza Zarrab aşk iddialarına ne dedi? Ebru Gündeş dün akşam çıktığı sahnede suskunluğunu bozdu. Ebru Gündeş, Hadise Rezza Zarab aşk iddialarına cevap verdi. Detaylar haberimizde…

Ebru Gündeş Hadise açıklaması

Uzun süredir gündemdeki yerini koruyan bomba iddia tekrar alevlendi. Dün ilk defa sahneye çıkan Ebru Gündeş yasak aşk iddialarına cevap verdi.

Ebru Gündeş eşi Rezza Zarrab’a ihanet ettiği gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Ebru Gündeş eşinin birçok kadınla ilişkisi olmasını boşanma nedeni olarak göstermişti
O kadınların kim olduğuna dair pek çok isim zikredildi. O kadınlardan birinin de Hadise olduğu iddia edildi.

Hadise ortaya atılan iddialar hakkında ateş püskürdü. Yasak aşk iddialarını sert bir dille yalanlayan Hadise gerekli işlemleri başlatacağını açıkladı.

İddialar sonrası Rezza Zarrab resmi olarak boşanan Ebru Gündeş ise yakın dostu Hadise hakkında ortaya atılan iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etti.Ebru Gündeş’in sessizliği iddiaları doğruladığı için susuyor yorumlarına sebep oldu.

Ebru Gündeş Hadise Rezza Zarrab aşk iddialarına ne dedi

Ebru Gündeş, aynı tarihlerde şarkı çıkaran Demet Akalın ve Hadise ikilisinden Demet Akalın’a destek vererek tarafını belli etmişti. Pandemi süreci boyunca dün akşam ilk defa sahneye çıkan Ebru Gündeş aşk iddiaları hakkında ilk defa konuştu.

Antalya’da bir otelde sahne alan Ebru Gündeş, konuklarıyla sohbet ederken “Herkesin özel hayatı var, bizim de özel hayatımız var. Onların özel hayatı, onları ilgilendirir. Biz onların müziğiyle ilgileniyoruz” dedi.

Bu sözleri Hadese’ye gönderme olarak yorumlandı. Hadise kısa süre önce sevgilisi Kaan Yıldırım ile yollarını ayırmıştı. Ayrılığın nedeni olarak Rezza Zarab iddiaları gösterilmiş ve Kaan Yıldırım’ın Ebru Gündeş ile görüştükten sonra ayrıldığı konuşulmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri