Ana SayfaMagazinEbru Gündeş ile Hadise neden davalık oldu? Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile...

Ebru Gündeş ile Hadise neden davalık oldu? Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile Hadise’nin aşk yaşadığını iddia etti

Ebru Gündeş ile Hadise neden davalık oldu? Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile Hadise'nin aşk yaşadığını iddia etti! Şarkıcıların arası Reza Zarrap yüzünden açıldı. Detaylar haberimizde.

Ebru Gündeş ile Hadise neden davalık oldu? Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile Hadise’nin aşk yaşadığını iddia etti! Şarkıcıların arası Reza Zarrap yüzünden açıldı. Detaylar haberimizde.

Ebru Gündeş ile Hadise neden davalık oldu

11 yıl önce evlendiği Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Ebru Gündeş’in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu iddiası ise magazine bomba gibi düştü.

Şarkıcı Ebru Gündeş’in “Başka kadınlarla ilişkisi var” diyerek boşanma davası açtığı eşi Reza Zarrab ile yakın arkadaşı Hadise’nin yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Ünlü şarkıcı çıkan çirkin haberlerin ardından twitter hesabından açıklama yaptı. Çıkan iddiaları yalanlayan şarkıcı Hadise, “Ramazan gününde bana bunu yaşatanlardan hesabını soracağım” dedi.

 

“Bu kadar uzun boylu değil”

Yasak aşk iddiasında adı geçen Hadise ise twitter hesabından açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan Hadise, “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri