Ana SayfaMagazinEbru Yaşar'ın parmak ısırtan değişimi

Ebru Yaşar’ın parmak ısırtan değişimi

Kısa süre önce İbo Show'a katılan Ebru Yaşar'ın estetiksiz hali merak konusu oldu. Yıllar içinde oldukça güzelleşen Ebru Yaşar'ın eski hali, yani estetiksiz hali merak konusu.

Kısa süre önce İbo Show’a katılan Ebru Yaşar’ın estetiksiz hali merak konusu oldu. Yıllar içinde oldukça güzelleşen Ebru Yaşar’ın eski hali, yani estetiksiz hali merak konusu.

Uzun aradan sonra ekranlara “İbo Show” programıyla yeniden merhaba diyen İbrahim Tatlıses, şarkıcı Ebru Yaşar’ı programına konuk aldı. Tatlıses ile 15 yıldır küs olduğu bilinen Ebru Yaşar’ın eski (estetiksiz) halleri geceye damgasını vurdu.

Ebru Yaşar estetiksiz hali

Sağlık sorunları nedeniyle ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, ‘İbo Show’a bu hafta Ebru Yaşar, Resul Dindar, Selçuk Balcı ve Çetin Altay’ı konuk aldı. Hayatının en heyecanlı gecesini yaşadığını ve 3 saatlik uyku ile yayına geldiğini belirten Ebru Şahin, ” Olabilir, insanlar birbirine küsebilir, birbirlerini kırabilir. Zaten küsmek çocuk işidir. Biraz dozunu aştık sadece, zamanı uzattık. O kötü oldu. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kaldık” ifadelerini kullandı.

Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri olarak yıllardır adından söz ettiren Ebru Yaşar, son katıldığı programda güzelliğiyle göz kamaştırdı. Ancak sosyal medyada Ebru Yaşar’ın estetiklerini merak edenler de yok değildi.

İbo Show’da 1999’daki halleri ekrana verilen Ebru Yaşar’ın değişimi dikkat çekti. İki çocuk annesi Yaşar’a, İbrahim Talıses’ten espirili bir yorum geldi. Ebru Yaşar’a “Değişmemişsin” diyen Tatlıses, herkesi güldürdü.

Sosyal medyada başarılı şarkıcı Ebru Yaşar’a, “Yıllar geçtikçe gençleşmiş”, “Estetikle çok daha güzel bir hale gelmiş” yorumları yapıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri