Ana SayfaMagazinEce Seçkin'in babası koronavirüs mü oldu? Eyüp Seçkin'in son durumu ne

Ece Seçkin’in babası koronavirüs mü oldu? Eyüp Seçkin’in son durumu ne

Ece Seçkin'in babası koronavirüs mü oldu? Eyüp Seçkin'in son durumu ne? Şarkıcı Ece Seçkin'in babası ve babaannesi koronavirüse yakalandı. Detaylar haberimizde!

Ece Seçkin’in babası koronavirüs mü oldu? Eyüp Seçkin’in son durumu ne? Şarkıcı Ece Seçkin’in babası ve babaannesi koronavirüse yakalandı. Detaylar haberimizde!

Ece Seçkin’in babası koronavirüs mü oldu

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs çok hızlı bie şekilde yayılmaya devam ediyor. Şarkıcı Ece Seçkin’in babası ve babaannesi de koronavirüse yakalanan isimlerden oldu.

Ece Seçkin’in babası Eyüp Seçkin ve babaannesi Necla Seçkin koronavirüse yakalandı. Şarkıcı Ece Seçkin, üzücü haberi twitter hesabından paylaşarak sevenlerini virüs ile ilgili uyardı.

Haberi Twitter hesabından duyuran şarkıcı, takipçilerini dikkatli olmaları konusunda uyardı. “Bugün babam ve babaannemin pozitif çıkmış olmalarının şokuyla uyandım. Yaşadığım korkuyu daha önce pek yaşamadım, insan sevdiğinin kılına zarar gelsin istemez, o kadar önleme rağmen babacığım ve babaanneciğim hastalandı. Allah rızası için evinizde oturun, virüsü yaymayalım.”

Babası ve babaannesinin sağlık durumlarının iyiye gittiğini belirten şarkıcı, “Babaannem 93 yaşında. Allah’a şükür aşısını olmuştu. Aşı koruyor onu. Babam genç olduğu için aşıları henüz yapılmamıştı ama durumu iyi. Her gün yemeklerini götürüyorum, ihtiyaçlarını karşılıyorum. Allah’ın izniyle iyileşecekler. Genel durumları iyi çok şükür” ifadelerini kullandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri