Ana SayfaMagazinEce Üner yeni adresi belli oldu! Ece Üner yeni programı ne?

Ece Üner yeni adresi belli oldu! Ece Üner yeni programı ne?

Ece Üner yeni adresi belli oldu! Ece Üner yeni programı ne? Show Tv'nin başarılı spikeri Ece Üner Show haberde yürüttüğü görevinden istifa etti. Başarılı spikerin yeni adresinin neresi ve yeni progamı araştırılmaya başlandı.

Ece Üner yeni adresi belli oldu! Ece Üner yeni programı ne? Show Tv’nin başarılı spikeri Ece Üner Show haberde yürüttüğü görevinden istifa etti. Başarılı spikerin yeni adresinin neresi ve yeni progamı araştırılmaya başlandı.

Ece Üner yeni adresi belli oldu

Show Tv’nin 7 yıldır Ana Haber bültenini sunan başarılı spiker Ece Üner Show haberler yollarını ayırma kararı aldı. Daha önce Ntv, Cnn Türk ve Habertürk kanallarında çalışan Ece Üner uzun yıllardır Show Tv’de Ana Haber bültenlerini sunuyordu.

Ünlü spiker istifa sonrası yeni bir format denemek istediğini söylemişti. Yeni programının ne olduğu ve nerede yayınlanacağı merak edilen spikerin adresi belli oldu.

Ece Üner yeni programı ne

Kanal D kanalı ünlü spikeri kadrosuna dahil ettiğini şu sözlerle duyurdu; “Ece Üner, izleyicisi ile çok yakında Kanal D’de buluşmaya hazırlanıyor. Deneyimli haberci yeni bir reality şov formatı ile izleyici karşısında olacak”

Ece Üner, istifa sonrası yakınlarına istifasının gerekçesini,”Artık bambaşka bir şey yapmak istiyordum. Şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

Müge Anlı ya da Didem Arslan Yılmaz’ın yaptığı gibi bir şey olmayacak. Yargı dağıtmayacağız. İnsanların hayatına dokunan, onlar için hak ve adalet arayan, onların yaralarını iyileştiren bir içerik olacak” sözleriyle açıklamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri