Ana SayfaMagazinEDHO Bahar yeni dizisi ne? Pelin Akil Barbaroslar dizisine başrol oldu!

EDHO Bahar yeni dizisi ne? Pelin Akil Barbaroslar dizisine başrol oldu!

EDHO Bahar yeni dizisi ne? Pelin Akil Barbaroslar dizisine başrol oldu! TRT1 için çekimleri devam eden Barbaroslar dizisine güçlü bir kadın oyuncu transferi gerçekleşti. EDHO Bahar'ına hayat veren Pelin Akil, Barbaroslar dizisinin İzabel'i olacak. Detaylar haberimizde!

EDHO Bahar yeni dizisi ne? Pelin Akil Barbaroslar dizisine başrol oldu! TRT1 için çekimleri devam eden Barbaroslar dizisine güçlü bir kadın oyuncu transferi gerçekleşti. EDHO Bahar’ına hayat veren Pelin Akil, Barbaroslar dizisinin İzabel’i olacak. Detaylar haberimizde!

EDHO Bahar yeni dizisi ne

İkiz çocukları olan Pelin Akil, 31 yaşındaki Anıl Altan ile evlidir. 35 yaşındaki başarılı oyuncu, yapımda Engin Altan Düzyatan’la başrolü paylaşacak.

EDHO dizisinde Bahar karakterine hayat veren ve başarılı performansı ile de dikkatleri çeken Pelin Akil’in yeni dizisi belli oldu. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Barbaroslar dizisi 2021 Eylül ayında yeni sezonda başlayacak.

Barbaroslar oyuncu kadrosunda kimler var?

Barbaroslar dizisinin 4 kardeşi; İshak, Oruç, Hızır ve İlyas rollerini canlandıracak oyuncuların kim olduğu netleşti. Diriliş Ertuğrul dizisiyle tüm dünyana nam salan Engin Altan Düzyatan ile Sen Anlat Karadeniz dizisiyle yıldızı parlayan Ulaş Tuna Astepe gibi isimleri aynı çatı altında toplayan Barbaroslar dizisinin oyuncuları netleşti. Ardından kasdın başrol Pelin Akil’de diziye dahil oldu.

Yetkin Dikinciler (İshak), Engin Altan Düzyatan (Oruç), Ulaş Tuna Astepe (Hızır) ve Caner Topçu (İlyas) canlandıracak

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri