Ana SayfaMagazinEkin Olcayto'nun son durumu ne? Spiker Ekin Olcayto'ya ne oldu, Ekin Olcayto...

Ekin Olcayto’nun son durumu ne? Spiker Ekin Olcayto’ya ne oldu, Ekin Olcayto kimdir

Ekin Olcayto'nun son durumu ne? Spiker Ekin Olcayto'ya ne oldu, Ekin Olcayto kimdir? Gece su içmeye kalktığı sırada başı dönen ve kedisinin seramik mama kabının üzerinde bulan  düştü. Kabın kırılan parçaları boğazına ve çenesine saplanan spiker, apar topar hastaneye kaldırıldı. 

Ekin Olcayto’nun son durumu ne? Spiker Ekin Olcayto’ya ne oldu, Ekin Olcayto kimdir? Gece su içmeye kalktığı sırada başı dönen ve kedisinin seramik mama kabının üzerinde bulan  düştü. Kabın kırılan parçaları boğazına ve çenesine saplanan spiker, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Ekin Olcayto’nun son durumu ne?

Cumartesi akşamları Haber Global’de ‘Başka Şeyler’ programının spikerliğini yapan Ekin Olcayto, evinde talihsiz bir kaza geçirdi. Gece su içmeye kalktığı sırada başı dönen ve kedisinin seramik mama kabının üzerinde bulan düştü. Kabın kırılan parçaları boğazına ve çenesine saplanan spiker, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Seramik kabın üstüne düşünce olanlar oldu

Gece yarısı su içmek için uykudan kalkan 46 yaşındaki Ekin Olcayto, birkaç adım attıktan sonra tansiyonu düştü ve gözü karardı. Evdeki kedilerinin seramik mama kabının üzerine düşen spikerin boğazına ve çenesine girdi. Baygınlık geçiren Ekin Olcayto, evindeki arkadaşları tarafından plastik cerrahinin bulunduğu bir hastaneye kaldırıldı.

Acele bir şekilde ameliyata alınan spiker Ekin Olcayto’nun operasyonu başarılı bir şekilde tamamlandı. Durumu iyiye giden Ekin Olcayto, önümüzdeki günlerde taburcu edilecek.

Ekin Olcayto kimdir?

Ekin Olcayto, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1993 yılında Best FM’de radyoculuk ile profesyonel yaşamına başlayan Ekin Olcayto, bir sene sonra da Star TV’de program yapmaya başladı. 2009 yılına kadar 16 yıl boyunca Show Radyo’da “Abuk Prenses” programını yaptı.

Star TV, Kanal D ve Show TV kanallarında programcılık, Kandemir Konduk tiyatrosunda oyunculuk yapıp TRT’nin dikkatini çeken Ekin Olcayto, TRT’de Sabah Kuşağı, Yılbaşı, Eurovision ve Hafta sonu programları yaptı.

2000 yılında NTV’den aldığı teklif ile haberciliğe başlayan Olcayto, 3 yıl boyunca NTV’de sunuculuk yaptı. Cine 5’te ve Kanal 1’de Ana haber spikerliği yaptı. 2000 yılında Dialog Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Ekin Olcayto şimdilerde Haber Global’de dünden bugüne insanlığın merak ettiği tüm soruların yanıt bulduğu Başka Şeyler programı ile izleyici ile buluşuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri