Ana SayfaTürkiyeEkonomiyi eleştirenlere “soysuz, kahpe” diyen Uğur Işılak’a sert tepki: Kemik yalayıcı, şakşakçı

Ekonomiyi eleştirenlere “soysuz, kahpe” diyen Uğur Işılak’a sert tepki: Kemik yalayıcı, şakşakçı

CHP'li Mehmet Bekaroğlu, ekonomiyi eleştirenlere "soysuz" ve "kahpe" diyen Uğur Işılak'a, "kemik yalayıcıları ve şakşakçılar" sözleriyle tepki gösterdi.

Başta Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümet bloğuna tepkiler sürüyor. Döviz kurunun son günlerde yüksek oranda artış göstermesi, vatandaşların sosyal medya platformları başta olmak üzere birçok alanda tepkisine neden oldu.

AK Parti’nin eski milletvekili ve partinin birçok propaganda müziğini yapan Uğur Işılak, döviz kurunun yüksek artışının ardından hükümete eleştiriler yöneltenlere “soysuz” ve “kahpe” şeklinde yanıt verdi. Işılak’ın bu ifadelerine ise CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu sert sözlerle tepki gösterdi.

Uğur Işılak’ın eleştiri yapan vatandaşları “soysuz, kahpe” diyerek hedef almasına CHP’li Mehmet Bekaroğlu, sert sözlerle tepki gösterdi. Işılak’ın “kahpeler” söylemini alıntılayan Bekaroğlu, “Kahpelere lanet olsun! Ve lakin bu toprakların kahpeleri kadar yalakaları, kemik yalayıcıları ve şakşakçılarının olduğunu unutmayın” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri