Ana SayfaTürkiyeEkrem İmamoğlu unutulmamışken! Güneş Yönetmeni Turgay Güler'den Kılıçdaroğlu mesajı

Ekrem İmamoğlu unutulmamışken! Güneş Yönetmeni Turgay Güler’den Kılıçdaroğlu mesajı

Bugün 4 şehitten Ekrem İmamoğlu’nu sorumlu gösterip “Muslu musun Ekrem” diye manşet atan Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler sessizliğini bozdu. Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruklu gerçekleştirilen yumruklu saldırının ardından açıklama yapan Turgay Güler, “Şiddetin her türlüsüne karşıyım, olmaya da devam edeceğim” dedi.

Turgay Güler Kılıçdaroğlu’na atılan yumruğun ardından: Şiddete karşıyım

Bugün bütün Türkiye Güneş gazetesini ve onun Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak attığı o manşeti konuştu. Gazetenin genel yayın yönetmeni Turgay Güler belki bu manşet nedeniyle özür diler diye beklenirken Kemal Kılıçdaroğlu’na Ankara’daki şehit evinde saldırı gerçekleştirildi. Bu saldırıyla Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu manşetini birlikte okuyanlar da oldu.

Gün boyu sessiz kalan Turgay Güler sonunda bir tweet ile şiddete karşı olduğunu ilan etti. Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler twitter mesajında, “Ömrüm boyunca şiddetin her türlüsüne; gerek sözlü gerekse fiziki karşı oldum. Olmaya da devam edeceğim. Şiddet kesinlikle ama kesinlikle savunulacak bir eylem biçimi değildir. Bu vesileyle sayın Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınıyorum.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz