Ana SayfaMagazinEl Kızı oyuncuları kimler? Sedef Avcı Toprak Sağlam El Kızı dizisinin kadrosunda

El Kızı oyuncuları kimler? Sedef Avcı Toprak Sağlam El Kızı dizisinin kadrosunda

El Kızı oyuncuları kimler? Sedef Avcı Toprak Sağlam El Kızı dizisinin kadrosunda. NTC Medya'nın FOX için çekeceği El Kızı kod adlı dizinin kadrosuna iki flaş kadın oyuncu kadın oyuncu katıldı. Dizinin tün oyuncu kadrosu haberimizde…

El Kızı oyuncuları kimler? Sedef Avcı Toprak Sağlam El Kızı dizisinin kadrosunda. NTC Medya’nın FOX için çekeceği El Kızı kod adlı dizinin kadrosuna iki flaş kadın oyuncu kadın oyuncu katıldı. Dizinin tün oyuncu kadrosu haberimizde…

El Kızı oyuncuları kimler

NTC Medya imzalı El Kızı dizisinin hazırlıkları sürüyor. FOX ’ta ekrana gelecek olan dizide Sevda Erginci ile İsmail Ege Şaşmaz başrolleri oynayacak.

Usta oyuncu Perihan Savaş’ın yanı sıra Çağla Şimşek ve Pelinsu Çileli’nin de kadrosunda olduğu diziyi Hilal Yıldız yazıyor, Feride Kaytan ise yönetecek.

Sedef Avcı Toprak Sağlam El Kızı dizisinin kadrosunda

Muğla ve civarında çekilecek olan dizinin kadrosuna Sedef Avcı ile Toprak Sağlam da katıldı. Dizide Ezo isimli genç kızın etkileyici hikâyesi ekrana taşınacak.

El Kızı dizisinde çocuk yaşta öksüz kalan Ezo’nun etkileyici hikâyesi anlatılacak. Ezo rolünü Sevda Erginci canlandıracak.

Orhan Kemal’in ölümsüz eseri El Kızı kitabından uyarlanan dizinin 1966 yılında film versiyonunda Türkan Şoray oynamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri