Ana SayfaMagazinElbet Bir Gün konusu ne? Elbet Bir Gün’de Şebnem Bozoklu Sinem Ünsal...

Elbet Bir Gün konusu ne? Elbet Bir Gün’de Şebnem Bozoklu Sinem Ünsal iki kardeşi canlandıracak

Elbet Bir Gün konusu ne? Elbet Bir Gün’de Şebnem Bozoklu Sinem Ünsal iki kardeşi canlandıracak. Son olarak Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteriyle gönülleri fetheden Sinem Ünsal Şebnem Bozoklu ile Elbet Bir Gün dizisinde partner oluyor. Detaylar haberimizde…

Elbet Bir gün konusu ne? Elbet Bir Gün’de Şebnem Bozoklu Sinem Ünsal iki kardeşi canlandıracak. Son olarak Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteriyle gönülleri fetheden Sinem Ünsal Şebnem Bozoklu ile Elbet Bir Gün dizisinde partner oluyor. Detaylar haberimizde…

Elbet Bir Gün konusu ne

Elbet Bir Gün dizisinin konusu şöyle olacak: Anadolu’da küçük bir kasabada küçük bir ev, yerine yenisi yapılması için yıkılır. Ancak yıkım sırasında korkunç bir durum ortaya çıkar. Evde beş ceset bulunur.

Ailelerinden ayrı olan ve birbiriyle görüşmeyen iki kız kardeş haberlerde görünce çocukluklarının geçtiği evi tanırlar ve büyük bir yıkım yaşarlar. İki kardeşten biri zengin bir hayat sürerken diğeri son derece fakirdir. Bu olay üzerine iki kardeş yeniden bir araya gelir ve geçmişe yönelik hesaplaşmalara başlar.

Elbet Bir Gün’de Şebnem Bozoklu Sinem Ünsal iki kardeşi canlandıracak

MOST Yapım’ın FOX için hazırladığı “Elbet Bir Gün” dizisi yakında sete çıkıyor. Gül Oğuz’un yöneteceği dizide Sinem Ünsal (Gizem) ile Şebnem Bozoklu (Nesibe) iki kardeşi canlandıracak. Ömer Genç’in de iki kız kardeşin babalarına hayat vereceği dizide Muhammet Uzuner de rol alacak. Dizinin başrol erkek oyuncusu ise henüz netleşmedi.

Kulislere göre dizide Ekin Koç da rol alacak. En son en son TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da Ahmet Sencer karakteriyle izlediğimiz oyuncunun kadroya dahil olmasıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri