Ana SayfaTürkiyeEleştiri zeka pırıltısıdır! Ama Merve'ninki gibi fikirsiz, kültürsüz zavallı denemeler... Yetenek dehayı...

Eleştiri zeka pırıltısıdır! Ama Merve’ninki gibi fikirsiz, kültürsüz zavallı denemeler… Yetenek dehayı anında tanır Şebnem. Sende zerresi yok

Ahmet Davutoğlu’na hem Pelikan saldırıyor hem de Merve Şebnem Oruç gibi sınırlı zekaya sahip isimler.

Hem Kobani olayları yaşanırken hem hendek teröründe PKK’ya karşı en dirayetli duruşu sergileyen Başbakan olarak kayıtlara geçen Ahmet Davutoğlu’na hem Pelikan saldırıyor hem de Merve Şebnem Oruç gibi sınırlı zekaya sahip isimler.

Hazır konu açılmışken güç bir şekilde Davutoğlu’nun elindeyken Merve Şebnem Oruç’un tavrına kısaca bir bakalım…

Geçmiste yeni Şafak yazarıyken Pelikan trollerinin hedefi olan Daily Sabah yazarı Merve Şebnem Oruç son zamanlarda Davutoğlu’nu hedef alan yazılarıyla acaba Pelikan ekibinin gözüne girmeye mi çalışıyor?

Muhtemelen entelektüel kabiliyetsizliği nedeniyle Yeni Şafak’tan kovulduktan sonra bir şeklide kapağı Sabah’a, kendine Turkuvaz diyen medyaya atan Merve Şebnem Oruç bunun diyetini de ödemek için büyük efor sarf ediyor.

Ne yapar bir Sabah yazarı. Ahmet Davutoğlu’na saldırır.

Ne yapar bir Sabah yazarı, ipe sapa gelmez ne tür bahane olursa olsun söz konusu Davutoğlu’na saldırmaksa elindeki bütün malzemeleri kullanır.

AK Parti HDP’yi terör parantezinin içine hapsetmek için elinden geleni yapıyor. Ahmet Davutoğlu HDP’lilerin Kobani olayları nedeniyle 6 yıl sonra gözaltına alınmasını dün akşam Şirin Payzın’ın programında eleştirdi. Eğer Kobani olayları nedeniyle 6 yıl sonra gözaltılar başlayacaksa Öcalan’ın kardeşini TRT’ye çıkaranlar niye soruşturulmuyor tarzında açıklamalar yaptı.

Belli ki sürekli diri tuttuğu Osman Öcalan ve TRT skandalı birilerin bir hayli rahatsız etmiş.

O nedenle bugün irili ufaklı Pelikancılar ve Merve Şebnem Oruç gibi sınırlı zekaya sahip köşeciler Davutoğlu’na saldırmaya başlamış yeniden.

İşte zavallı bir Pelikancık tweeti

Ve işte Merve Şebnem Oruç’un aklınca Davutoğlu’na operasyon çektiği o tweeti

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri