Ana SayfaTürkiyeElif Çakır, Hilal Kaplan için "Bu kızın hayatı yalan" dedi ve iftiralarını...

Elif Çakır, Hilal Kaplan için “Bu kızın hayatı yalan” dedi ve iftiralarını bir bir yüzüne vurdu

Geçtiğimiz hafta yayınladığı video ile Kabataş meselesini tekrar gündeme getiren Pelikan elebaşısı Hilal Kaplan'ın iftiraları rekor sürede çürütüldü

Geçtiğimiz hafta yayınladığı bir video ile Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı ile KARAR yazarı Elif Çakır’ı hedef alan Hilal Kaplan’ın yalanları Gelecek Partili Başcı’nın ardından Elif Çakır tarafından da gözler önüne serildi.

Abdullah Başcı’nın Gezi eylemleri sürecinde saldırıya uğramadığını iddia eden Kaplan’a yanıt aynı video ile yine Başcı’dan gelmişti. Başcı, iftira makinesi Pelikan elebaşı Hilal Kaplan’a yanıt olarak mahkeme kararını aynı videonun devamında gösterdi.

Elif Çakır: Bu kızın hayatı yalan

KARAR yazarı Çakır ise Kabataş hadisesine ilişkin Hilal Kaplan’ın dönemin Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini Zehra Develioğlu’nun saldırıya uğradığı iddialarını ilk kez Elif Çakır’ın gündeme getirdiğini söylemişti.

Çakır ise KARAR TV’de Bi’ Karar Ver isimli programda bu iddiayı ilk olarak Star yazarı ve şimdilerde AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halime Kökçe’nin, ardından ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dile getirdiğini söyleyerek bunu her yerde tartışmaya hazır olduğunu belirtti.

Abdullah Başcı’nın saldırıya uğradığına ilişkin haberlerin de A Haber, Takvim, Sabah, Yeni Şafak, Haber 7 gibi iktidara yakın yayın organlarından yer aldığına dikkat çekerek, Başcı’ya saldıranların ceza aldığını da belirtti. Çakır, Hilal Kaplan’ın Abdullah Başcı’ya yönelik saldırının gerçek dışı olduğu iddiasına ise “Bu kızın hayatının yalan olduğunu gösteren başka bir şey daha var” sözleriyle paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri