Ana SayfaMagazinElif Ece Uzun eski eşi ile yeniden mi evlendi? "Beni dövüyor" diyerek...

Elif Ece Uzun eski eşi ile yeniden mi evlendi? “Beni dövüyor” diyerek ayrıldığı eşi ile tekrar evlendi

Elif Ece Uzun eski eşi ile yeniden mi evlendi? "Beni dövüyor" diyerek ayrıldığı eşi ile tekrar evlendi! Manken Elif Ece Uzun "Uyuşturucu kullanıp beni dövüyor" dediği Mehmet Tuş ile yeniden evlendi.

Elif Ece Uzun eski eşi ile yeniden mi evlendi? “Beni dövüyor” diyerek ayrıldığı eşi ile tekrar evlendi! Manken Elif Ece Uzun “Uyuşturucu kullanıp beni dövüyor” dediği Mehmet Tuş ile yeniden evlendi.

Elif Ece Uzun eski eşi ile yeniden mi evlendi

Mardinli bir modacının gelinlik defilesi ile podyumlara geri dönen Elif Ece Uzun, ikiz çocuklarının babası iş adamı Mehmet Tuş ile olaylı bir ayrılık geçirdikten sonra geçtiğimiz ay barıştı. Mehmet Tuş ile tekrar evlenen güzel manken, “Sanki ilk defa podyuma çıkıyor gibi çok heyecanlıyım” dedi. Ardından manken Uzun, “Hayatımın son iki yılı istemediğim ve unutmak istediğim olaylarla dolu” diye konuştu. Uzun, Olaylı şekilde ayrıldığı eski eşiyle tekrar evlendiğini açıkladı.

“Tekrar evlendik, şu an çok mutluyum”

Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen defile sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan Elif Ece Uzun, “Hayatımın son iki yılı istemediğim ve unutmak istediğim olaylarla dolu; önce beş aylık bebeğimi düşürdüm sonra babamı koronadan genç yaşta kaybettim” ifadelerini kullandı.

“Eşim bütün mal varlığını bir çeteye kaybetti, sonra eşimle aramda geçen olaylardan dolayı birbirimizi kırarak ayrıldık” diyen ünlü manken Elif Ece Uzun, “Neyse artık ikimiz de hatalarımızın farkına vardık ve geçtiğimiz ay tekrar evlendik. Şu an çok mutluyum” açıklamasında bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri