Ana SayfaTürkiyeEmeklilik bunalımında mı? Melih Gökçek kuşlarla konuşmaya başladı

Emeklilik bunalımında mı? Melih Gökçek kuşlarla konuşmaya başladı

Melih Gökçek, Ankara Kuşu’na duyduğu şüphe dolu nefreti, AK Parti’deki muhalefetin partileşmesi üzerinden dışa vurunca ortaya müthiş bir karışım çıktı!

Emeklilik bunalımı yaşayan Melih Gökçek ANkara Kuşu’nu kripto ilan etti. Uzun süre önce Ankara Kuşu adlı twitter hesabı hakkında çok sayıda iddia dile getirmişti Melih Gökçek. Ankara’nın devrik belediye başkanı Gökçek, pandoranın kutusunu bugün bir kez daha açtı.

Siyasi analizleriyle dikkat çeken Ankara Kuşu hesabı dün bir kamuoyu araştırması paylaştı:

AK Parti’nin şuanki oyu yüzde 27’ye kadar düşmüş. Parti kurulsun, bu rakam yüzde 10’un altına düşecek.

Ankara Kuşu’na duyduğu şüphe dolu nefreti, AK Parti’deki muhalefetin partileşmesi üzerinden dışa vuran Melih Gökçek, “Ankara Kuşu’na duyduğu şüphe dolu nefreti, AK Parti’deki muhalefetin partileşmesi üzerinden dışa vuran Melih Gökçek, “Ben bu şarlatanın kripto olduğunu ve kripto patron ve patroniçesinin ak parti içinde olduğunu söyledim durdum… İnanmayanlar çıktı.. Şimdi gerçek yüzünü gösterdi, okuyun. Kripto fetocu aramızdan defoldu gitti. Kurtulduk. darısı içimizdeki(patron ve patroniçe) Kripto Fetoculara” dedi.

Melih Gökçek uzun süredir Ankara Kuşu adlı twitter hesabını Hayati Yazıcı’nın eşi Selma Yazıcı’nın kullandığını iddia etmekteydi. Gökçek son mesajında da isim vermeden Hayati Yazıcı ve eşini işaret etti.

Ankara Kuşu adlı hesap Melih Gökçek’in sözlerine şu karşılığı verdi:

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz