Ana SayfaTürkiyeEmekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Zamlar ne kadar olacak?

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Zamlar ne kadar olacak?

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Zamlar ve ikramiye ne kadar olacak? İşte 2021 yeni yılı için emeklilerin araştırdığı emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı sorusunun detayları.

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Emekliler için bu yıl zamlar ve ikramiye ne kadar olacak büyük merak konusu. İşte 2021 yeni yılı için emeklilerin araştırdığı emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı sorusunun detayları.

Her yıl düzenli olarak bayramlarda emeklilere ödenen bin liralık ikramiye dışında yeni yılda emeklilere ikramiye ödemesi yapılmayacak. Ancak buna rağmen bu yönde bir beklenti oluşmuş durumda.

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Türkiye’deki milyonlarca emekli yılbaşında ikramiye var mı sorusunun cevabını merak ediyor. Emekli zammı 2021 yılının ilk ayında, yani ocakta hesaplara yatmış olacak. Peki yıllık zam dışında emekliye yılbaşı ikramiyesi de yatacak mı?

İYİ Parti bayram ikramiyesi alamayan yarım milyon emekli için harekete geçti

Yeni yılda emekliler için verilecek zamlar henüz netleşmemişken bir soru daha gündemde. 2021 Ocak ayına az bir zaman kala emekli vatandaşlar yılbaşı ikramiyesi olacak mı sorusunun cevabı da merak konusu.

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı?

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Yılbaşına sayılı günler kala emekliler merakla yeni yılda emekli ikramiyelerine zam yapılacak mı şeklinde araştırmalar yapmaya başladı. Verilen ikramiye ve zamların 2021 yılında ne kadar ne nasıl ödeneceği araştırılmaya başlandı.

Emeklilere 2021’de 2 kez ikramiye ödenecek. Tam olarak bin lira tutarındaki Ramazan Bayramı ikramiyesinin 10-12 Mayıs, Kurban Bayramı ikramiyesinin de 12-16 Temmuz tarihlerinde ödenmesi bekleniyor.

emekliler yılbaşı ikramiyesi
Emeklilere bu yıl yeni yılda yılbaşı ikramiyesi verilecek mi?

Promosyon da var

Bazı emekliler için 2021 promosyon yılı da olacak. 3 yıllık bankaya taahhüt süresi dolanlar ve emekli aylığı bağlananlar promosyon alabilecek. En az promosyon maaşa göre 500, 625, 750 lira olacak.

Emeklilerin maaşları ocak ayında artıyor

1-5 OCAK: Memur emeklilerine maaş, ay içinde zam farkı

4 OCAK: Zam oranları belli olacak

18-26 OCAK: SSK emeklilerine zamlı maaş

25-28 OCAK: Bağ-Kur emeklilerine zamlı maaş

10-12 Mayıs: Ramazan Bayramı ikramiyesi

Temmuz ayındaki kazançlar

1-6 TEMMUZ: Memur emeklilerine maaş, ay içinde zam farkı

2 TEMMUZ: Zam oranları belli olacak

12-16 TEMMUZ: Kurban Bayramı ikramiyesi

16-26 TEMMUZ: SSK emeklilerine zamlı maaş

26-28 TEMMUZ: Bağ-Kur emeklilerine zamlı maaş Emeklilere Promosyon 3 yıllık taahhüt süresi dolanlar ve yeni emekliler promosyon başvurusu yapılabilecek.

Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Zamlar ve ikramiye ne kadar olacak? Yeni yıl için emeklilerin araştırdığı emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı sorusunun detaylarını sizler için derledik. Ne yazık ki bu yıl emeklilere yeni yıl için yılbaşı ikramiyesi yok.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri