Ana SayfaMagazinEmine Erdoğan da ünlü dizinin hayranı çıktı! İşte paylaştığı o sahne

Emine Erdoğan da ünlü dizinin hayranı çıktı! İşte paylaştığı o sahne

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da Masumlar Apartmanı hayranı çıktı.  TRT'nin büyük ilgi gören dizisi Masumlar Apartmanı son bölümüyle yine büyük ses getirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da Masumlar Apartmanı hayranı çıktı.  TRT’nin büyük ilgi gören dizisi Masumlar Apartmanı son bölümüyle yine büyük ses getirdi.  İşte Emine Erdoğan’ın o paylaşımı…

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanarak hazırlanan Masumlar Apartmanı dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığın şiddete karşı duyarlılık çağrısında bulunduğu bir sahne ekranlara geldi.  Dizide yer alanın aksine mutlu bir aile ortamının göründüğü sahnede, “Kadının şiddet yerine sevgi ve şefkatle kucaklandığı evler mutlu evlerdir. Çünkü sevgi de şiddet gibi bulaşıcıdır. Hep birlikte kadına şiddete dur diyelim.” ifadesine yer verildi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da söz konusu sahneyi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Emine Erdoğan paylaşımında, “İlgiyle izlediğimiz #MasumlarApartmanı dizisinin kahramanlarını bu kez, bir sevgi halkası etrafında buluşmuş gördük. Tebessüm insana ne kadar da yakışıyor! Unutmayalım, şiddet bir ur gibidir, kuşaktan kuşağa yayılır. Şiddetin esaretinden kurtulmanın yolu, sevgiyi ve merhameti çoğaltmaktır. #ŞiddetBulaşıcıdır” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri