Ana SayfaTürkiyeTrafik kazası geçiren Sema Silkin'den Sare Davutoğlu ve Emine Erdoğan'a özel teşekkür

Trafik kazası geçiren Sema Silkin’den Sare Davutoğlu ve Emine Erdoğan’a özel teşekkür

Bir dönem Emine Erdoğan’ın özel kalem müdürü olarak görev yapan Sema Silkin, geçirdiği trafik kazasının ardından paylaştığı mesajla gündem yarattı.

Bir dönem Emine Erdoğan’ın özel kalem müdürü olarak görev yapan Sema Silkin, geçirdiği trafik kazasının ardından paylaştığı mesajla gündem yarattı. Sare Davutoğlu ve Emine Erdoğa’ın Sema Silkin’in sağlık durumuyla bizzat ilgilendiği öğrenildi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, kaza haberinin duyulduğu andan itibaren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın kendisiyle bizzat alakadar olduğunu söyledi.

Hem Emine Erdoğan’a hem de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür eden Sema Silkin Ün, Kırklareli’nde geçirdiği trafik kazası hakkında şunları yazdı:

Kazadan haberdar olduğu andan itibaren ilgilerini esirgemeyen sürece dair bizzat alakadar olan Emine Erdoğan Hanımefendi’ye, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Sare Hanım bizzat ilgilendi

Sema Silkin’in yaşadığı trafik kazasının ardından Davutoğlu’nun eşi Sare Hanım’ın Sema Silkin’i bir an yalnız bırakmazken Sare Hanım’ın Sema Silkin’in sağlık durumuyla bizzat ilgilendiği öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri