Ana SayfaTürkiyeEmine Erdoğan Tokyo fatihi Mete Gazoz ile bir araya geldi

Emine Erdoğan Tokyo fatihi Mete Gazoz ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları şampiyonu milli okçu Mete Gazoz ile Huber Köşkü'nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları şampiyonu milli okçu Mete Gazoz ile Huber Köşkü’nde bir araya geldi.

Huber Köşk’ünde gerçekleştirilen görüşmede, Mete Gazoz’un ailesi de yer aldı.

Emine Erdoğan, altın madalya kazanarak Türkiye’ye büyük gurur yaşattığı için Gazoz’u tebrik etti. Mete Gazoz da kişisel gelişimine ilişkin aldığı eğitimler hakkında Emine Erdoğan’a bilgi verdi.

Milli okçu Gazoz, bu süreçte en büyük destekçisinin annesi ve babası olduğunu, yıllardır birlikte bugünler için çalıştıklarını anlattı. Emine Erdoğan da “Başarı tesadüf değil, gerçek şampiyon anne babası.” ifadesini kullandı.

Mete Gazoz’un, kız kardeşinin de okçulukla ilgilendiğini söylemesi üzerine Erdoğan, kardeşinin de ağabeyinin açtığı yolda ilerleyeceğine inandığını dile getirdi.

Emine Erdoğan, Mete’nin başarısının tüm sporcular ve ailelerine örnek olması temennisinde bulunurken, Mete Gazoz da Türkiye’yi gururlandıracak yeni başarılar için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri