Ana SayfaMagazinEmir Sarıgül Buket Aydın çiftinden açıklama geldi! Emir Sarıgül Buket Aydın barıştı...

Emir Sarıgül Buket Aydın çiftinden açıklama geldi! Emir Sarıgül Buket Aydın barıştı mı?

Emir Sarıgül Buket Aydın çiftinden açıklama geldi! Emir Sarıgül Buket Aydın barıştı mı? Teknede birlikte görüntülenen Emir Sarıgül ve Buket Aydın'dan ilk açıklama geldi.

Emir Sarıgül Buket Aydın çiftinden açıklama geldi! Emir Sarıgül Buket Aydın barıştı mı? Teknede birlikte görüntülenen Emir Sarıgül ve Buket Aydın’dan ilk açıklama geldi.

Emir Sarıgül Buket Aydın çiftinden açıklama geldi

Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Buket Aydın ayrıldıktan sonra barışmayacağına dair açıklama yapmıştı. Dün birlikte yemek yedikten sonra teknede görüntülenen ikiliden ilk açıklama geldi.

Buket Aydın’la ayrıldıktan sonra Sibel Can ile görüntülenen Emir Sarıgül Buket Aydın’ı ikna etmeyi başardı.

Buket Aydın, Emir Sarıgül hakkında “Beyefendinin yanında başka başka kadınlar olabilir. Beyefendinin yanında her kadın gördüğünüzde benim fotoğraflarım ortaya çıkacaksa bu beni üzer. Emir beyle evlenmek istemiyorum. Emir beyin barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim. Bu konu benim için Mart ayında kapanmış bir konudur.” açıklamasında bulunmuştu.

Emir Sarıgül Buket Aydın barıştı mı

Emir Sarıgül ile el ele görüntülenen Buket Aydın’ın ne açıklama yapacağı merak edildi. Görüntülerin ardından ilk açıklama Emir Sarıgül’den geldi.

Emir Sarıgül, “Evliliğim bittikten sonra tek ilişkim Buket hanımla olmuştur. Tekrar bir araya gelip konuştuğumuzda ilişkimize birbirimize olan sevgi ve saygımız bitmediği için yeniden başlama kararı aldık. Niyetimiz ciddi önümüzde güzel bir yol var. Yaptığınız haber ve yorumlarda bu hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.” sözleriyle ilişkilerini doğruladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri