Ana SayfaMagazinEmre Altuğ'un yeni sevgilisi kim? Emre Altuğ ile Nazlı Eker sevgili mi

Emre Altuğ’un yeni sevgilisi kim? Emre Altuğ ile Nazlı Eker sevgili mi

Emre Altuğ'un yeni sevgilisi kim? Emre Altuğ ile Nazlı Eker sevgili mi? Adı Burcu Çağrı ile anılan Emre Altuğ'un yeni sevgilisi ortaya çıktı. İşte detaylar!

Emre Altuğ’un yeni sevgilisi kim? Emre Altuğ ile Nazlı Eker sevgili mi? Adı Burcu Çağrı ile anılan Emre Altuğ’un yeni sevgilisi ortaya çıktı. İşte detaylar!

Emre Altuğ’un yeni sevgilisi kim?

Ünlü manken Çağla Şikel’den boşandıktan sonra hayatında uzun süre boyunca kimseyi almayan oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ yeni bir aşka yelken açtı. Emre Altuğ ile Burcu Çağrı’nın aşkı magazin gündeminde oldukça yer etmişti. Fakat Emre Altuğ’un, oyuncu ve sunucu Nazlı Eker ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda adı eski manken Burcu Çağrı ile aşk dedikodularına karışan Emre Altuğ’un, oyuncu ve sunucu Nazlı Eker ile sevgili olduğu anlaşıldı.

En büyük desteği…

Emre Altuğ’un gizemli sevgilisi ortaya çıktı. İddialara göre magazin programlarında sık sık bahsedilen bu gizemli sevgili Nazlı Eker.

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ’un, aşk hayatı hakkında şaşırtıcı bir gelişme yaşandı ve duyanlar şoke oldu. Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Emre Altuğ’un oyuncu ve sunucu Nazlı Eker ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre müzik dünyasına adım atmak için de stüdyoya giren Nazlı Eker’e en büyük desteği Emre Altuğ verdiği öğrenildi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri