Ana SayfaMagazinEmre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Modacı Süleyman Tezcan,...

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Modacı Süleyman Tezcan, Yağmur Tezcan’dan neden şikayetçi oldu?

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Eski Milli futbolcu Emre Aşık ile olaylı boşanma süreciyle gündemi meşgul eden Yağmur Sarnıç yine mahkemelik oldu. Yağmur Sarnıç'tan şikayetçi olan ünlü modacı Süleyman Tezcan "can güvenliğim yok" dedi.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Eski Milli futbolcu Emre Aşık ile olaylı boşanma süreciyle gündemi meşgul eden Yağmur Sarnıç yine mahkemelik oldu. Yağmur Sarnıç’tan şikayetçi olan ünlü modacı Süleyman Tezcan “can güvenliğim yok” dedi.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Eski Milli futbolcu Emre Aşık ile olaylı boşanma süreciyle gündemi meşgul eden Yağmur Sarnıç yine mahkemelik oldu. Yağmur Sarnıç’tan şikayetçi olan ünlü modacı Süleyman Tezcan “can güvenliğim yok” dedi.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında şok iddia! Eski Milli futbolcu Emre Aşık’la 8 yıl süren evliliği olaylı bir şekilde noktalanan Yağmur Sarnıç’a tekrar mahkeme yolu göründü. Stilist ve moda tasarımcısı Süleyman Tezcan, Yağmur Sarnıç hakkında suç duyurusunda bulundu. Yağmur Sarnıç’ın kendisini öldürmek istediğini söyleyen Tezcan dilekçesinde çarpıcı iddialar yer alıyor.

Modacı Süleyman Tezcan, Yağmur Sarnıç’dan neden şikayetçi oldu

Yağmur Sarnıç hakkında suç duyurusunda bulunan Süleyman Tezcan şikayet dilekçesinde yer alan iddialar ise şöyle “Yağmur Sarnıç ile 2019’da düzenlemiş olduğum bir defile vasıtasıyla tanıştım.Koleksiyonumu tanıtan mankenlerden olmak için araya hatırı sayılır dostlar koydu. Ben de ihtiyacı olduğunu düşünerek kendisine defilemde yer verdim.
Boşanma aşamasına geldiğinde de ona maddi, manevi destek oldum. Beni Emre Aşık aleyhine yalan tanıklık yapmam için zorladı.Tanıklık yapmayacağımı söyledim. Zamanla birçok illegal iş içerisinde olduğunu görünce rahatsız oldum.
Beni kendisine tehdit olarak algıladı.

Sevgilisi Baycan Şenürek ile beni zehirlemeye çalıştı.Şenürek’in içerisinde olduğu bir örgütü ve üyelerini defalarca aracı olarak kullandı.Hayatıma kast etmeye teşebbüs etmekle kalmadılar bana içirdikleri ilaç veya uyuşturucu maddelerle hayatıma son vermem için türlü türlü yollar denediler. Can güvenliğim yok.”

Süleyman Tezcan, cezaevinde olduğu sürede arkadaşlarının kendisine gönderilmesi için Yağmur Sarnıç’a verdiği yüklü miktardaki parayı zimmetine geçirdiğini söyledi. Evinin anahtarının sadece Yağmur Sarnıç’ta bulunduğunu söyleyen Tezcan, evinde bulunan Rolex saat ve pırlanta yüzüğünün de kayıp olduğunu bildirdi.

Süleyman Tezcan, Yağmur Sarnıç hakkında suç işlemek amacıyla örgüt kurma, öldürmeye teşebbüs, intihara yönlendirme, işkence, tehdit, hakaret, şantaj, suça iştirak, dolandırıcılık ve hırsızlık suçunda dava açılmasını talep etti .

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri